Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös hajszínhez még milyen...

Vörös hajszínhez még milyen szín illik?

Figyelt kérdés

meg akarom csinálni úgy a hajam hogy 2 színű legyen. úgy gondoltam hogy felül vörös alul sötétbarna vagy fekete.

nektek volt ilyen hajatok? mennyire szerettétek?tudtok képet küldeni?:)



2015. júl. 19. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Leginkább a szőke illik hozzá.
2015. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy most az egész hajam vörös és nemtudom hogy fogná be a szőke ://
2015. júl. 19. 18:23
 3/4 Hippdián válasza:

Haligali

Tetszik a vörös fekete haj ötleted szerintem menő. Bár rá kommentelték hogya szőke jobban illik hozzá. Nekem most épp pont ilyen van. Szőke frufru, szőke tincsek alul és a többi persze erős vöröses-pirosas inkább. Nekem barnából lett le szívatva az egész. Úgy lettek meg a szőke részek. Viszont a lemosáskor hiába volt profi a fodrász hiába fizet az ember sokat a vörös így is úgy is be fog mindent. Azt meg plána ne mertük h a vörösre próbálni a szőkét festeni. Egyrészt jobban roncsolná a hajat másrészt nem is biztos hogy olyan szépen be fogná. Meg lehet h narancssárgás maradna. Bár meg lehet próbálni Egyébként mi nagyon vigyáztunk de az én szőkém se lett igazán szép szőke sajnos. :( Ezzel a kis regényel csak azt akartam írni, hogy óvatosan próbáld a szőkét bele vinni a vörösbe ha ennél az ötletnél maradsz. :) Sok sikert! Remélem te nem leszel narancs :D Ha viszont a feketét ahhoz is sok sikert. Szerintem vörös fekete hajcihó még kevesebb csajszinak van mint vörös-szőke. Tapsztalom :/ De nekem nem engedtek ennyire extrém hajat. Hát bocs hogy enynit dumáltam. Remélem tudtam ötletett adni vagy segíteni. Esetleg meg válaszolni egy kérdést. További szép napot!:) És jó festegetést :D

2015. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

uhh. hát köszönöm hogy ennyi dumáltál szívesen olvastam:Dd

esetleg képet nem tudnál küldeni a te hajadról?:)

2015. júl. 21. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!