Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek van valami bevált...

Valakinek van valami bevált "ellenszere" stria, narancsbőr és hajszálér ellen? Esetleg valami méregtelenítő kúra vagy egyéb dolog ami nem gyógyszer?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és eleget mozgok,sok vizet iszok és azért nem is eszek annyira szörnyen hízlaló és zsíros ételeket sem, mégis narancsbőrös a combom és tele vagyok striával. (Bár elég magas vagyok, szóval a stria érthető). És mivel járok konditerembe,megerőltetés miatt kijöttek hajszálerek is a combomon.
2015. júl. 20. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szauna, mozgás + Dr. Kelen fitness cellulit zselé.

Nekem bevált. :)

2015. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. júl. 20. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Hajszálér ellen a Rutascorbin jó, ez egy természetes cucc gyakorlatilag, nyugodtan szedhető, én is a sport miatti kis hajszálerek miatt szedtem, mert konditerembe járok és futok is.

A narancsbőr pedig bizony azért van, mert mégis eszel valami zsíros, olajos dolgot, plusz legyen meg a napi 3 liter minimum. A zöld tea jó, gazdag antioxidánsban, sok narancsbőr elleni cuccba is ezért teszik. Végezz célirányosan sok popsi és comb átmozgató és erősítő gyakorlatot, nagy ismétlésszámban, tipikusan a kitörés (lehetőleg súlyzókkal a kézben) nagyon jó erre a célra, csak szabályosan csináld!

Persze jó, ha van valami narancsbőr elleni testápoló (ami magában viszont semmit nem ér), mert feszesít legalább, nekem az Eveline termékek váltak be, van melegítős is meg hűsítő verzióban is.

Illetve edzés előtt 30 perccel érdemes bedobni egy L-karnitin kapszulát, aztán hajrá, ez segíti az anyagcserét elég rendesen.

2015. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, a stria kimaradt: arra nincsen semmi gyógymód, ha már van, semmi nem tünteti el. Egy ideig próbálkoztam az Eucerin ph5 testolajával, az picit segített, a bőröm imádta, drága ugyan, de valamennyit használ.
2015. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Húúú,köszi szépen! :)
2015. júl. 21. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!