Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most mit tegyek? Mit csináljak...

Most mit tegyek? Mit csináljak hogy elmúljon a narancsbőr a combom belső feléről meg a fenekem alattvan és kezd a fenekemreis menni.

Figyelt kérdés

Olyan közepes erősségűvan hogy nem minden fényviszonynál látszódik de fekve egyáltalán nemtűnikfel.

14 éves lány vagyok 167 cm magas és 57 kg.

3 éve abbahagytam a sportolást mert a tanulásra kellett koncentrálnom.

Az utóbbi időben nemtörődtem az étrendemmel sem.

Körübelül 3 hónapja tűntfel nekem a narancsbőr.A fenekemmel nincs baj formás és kerek . A combom kicsit ducibb.

Mellem alig szinte nincsis még. :/



2015. jún. 24. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban.


Sok jóra ne számíts, kenegetheted feszesítő testápolóval, elkezdhetsz célzottan mozogni és figyelni az étrendedre, de csoda nem fog történni.

2015. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire fog beválni, de olyan nagy energiabefektetést nem igényel, úgyhogy szerintem érdemes megpróbálni.

Kétféle dolgot ajánlottak nekem mikor ezt kérdeztem,:


1. Váltó-fürdő

Zuhanyzásnál, állítsd jéghidegre a vizet (nem, nem hűvösre, nem, nem hidegre. Jéghidegre.)

Folyasd a problémás területre amíg érzed hogy elzsibbad (fél perc-egy perc kb) utána ne tartsd a víz alá, és állítsd át a vizet forróra. (Ne csak meleg legyen, de azért nehogy megégessen, ellenőrizd olyan bőrfelületen a hőfokot, ami nem fagyott le) Hirtelen irányítsd a forróvizet a lehűtött területre, és ezt is kb egy percig csináld, amíg már nem érzed hogy zsibbad.

Ez élénkíti a vérkeringést a narancsbőrös területen , és állítólag segít rajta. Nem egy-két alkalom, sokszor kell csinálni, de erről én pl el tudom képzelni hogy van hatása.


2.Kávé-kúra

Szedd ki a kávéfőzőből a már használt kávézaccot, és testápolóval vagy valamivel keverve masszírozd át vele a problémás felületet. Aztán mosd le. A koffein is élénkíti a vérkeringést.

2015. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. jún. 25. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!