Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok csinálni a hajammal,...

Mit tudok csinálni a hajammal, ha nagyon hullik?

Figyelt kérdés
Egészségesen étkezek, rendszeresen sportolok, vitaminokat is szedek, de hajam most elkezdett hullani.Mitől lehet? Mit tudok vele csinálni?

2015. júl. 20. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire hullik?
2015. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, hajmosáskor kb. 30-35 szál, naponta kb. 20-25(+hajmosás)
2015. júl. 20. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem is most kezdett hullani (1 hete kb)

de mivel semmin se változtattam, arra tippelek hogy a meleg is közre játszik

ha nem jön helyre gyorsan magától, megint elkezdek használni rá egy hajolajat (green pharmacy hajolaj), ami már máskor bevált

2015. júl. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Naponta átlagosan 100 hajszálunk hull ki.

Úgyhogy ez még normális :)

[link]

[link]

2015. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem hajhullás, ez a normális állapot.
2015. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is nagyon hullott. Vegetáriánus vagyok, tehát nem veszek magamhoz elég vitamint, tudom, hogy elég nagy problémák vannak az étkezésemmel, ami nem csak a hajamon mutatkozik meg, hanem a bőrömön is. Rátaláltam azóta a Jutavit Hair Caps és Jutavit Beauty Caps étrend kiegészítőkre, amik voltaképpen a drágább étrend kiegészítők "másolatai" csak sokkal jutányosabb áron. Tehát belsőleg ezeket alkalmazom, önmagában biztos ez is jó hatással van a szervezetemre, hiszen ugyanazokat a vitaminokat tartalmazza, mint a Revalid. Viszont találtam egy nagyon jó termékcsaládot az Eveline márkában, bojtorján termékcsalád a neve, én őszintén szólva csak a szérumot használom már az utóbbi időben és fésüléskor, szárításkor, ráadásul én folyton göndörítem is a hajam, tehát jó kis strapának van kitéve, mégis annyira hullik csak, mint normál esetben. Mert ugye a haj önmegújító folyamatot végez, tehát ,mindig hullik ki pár szál. De nekem régen tele volt a fésű vele. Nagyon jó kis termékcsalád. Nekem legalábbis bevált. Megéri kipróbálni. ;)
2015. júl. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ki fogom próbálni :) Köszönöm :)
2015. júl. 21. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!