Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kenjek a hajamra, ha...

Mit kenjek a hajamra, ha mindenről vegyes vélemények vannak, én meg lassan kopasz leszek?

Figyelt kérdés

Csak elöl hullott ki a hajam, mert folyton lófarokba kötöttem sokáig, és most nagyon nagy homlokom van, iszonyat ronda.. amúgy az egész hajam dús, talán kicsit túlságosan is az, de elöl szinte semmi már. Eddig még semmit bem próbáltam ki rá, mert láttam olyan vélemenyeket is, hogy még több haj hullik ki töle. Pl a ricinus olajtól, vagy a bánfi hajszesztől. :( tudtok valami nagyon hatásost ajánlani, ami gyorsan hat, az ára sem túl nagy, és biztos nem hullik tőle jobban a haj?

18/L


2015. júl. 21. 08:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem semmire nem mész azzal ha neten idegen akárkiktől kérdezed hogy mit használj... sokan ajánlanák a ricinust, amit egyetlen orvos sem ajánlana egyébként, mert hajhullást okoz, ahogy minden olaj. Szóval menj bőrgyógyászhoz és ír fel neked hatásos kencét majd.
2015. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!