Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Krémdezodor vagy folyékony?...

Krémdezodor vagy folyékony? Vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Eddig mindig krémdezodort használtam de kezdek egyre jobban csalodni benne... A fehér pólóim pár hónap alatt besárgultak a hónaljnál, a feketék kifehéredtek. Ha nem várok eleget használat után, azonnal összekeni a fekete pólóimat. Ha melegebb van akkor nem véd megfelelően az izzadástól. Ha ujjatlan pólót viselek akkor mindig egy idő után fehér darabkák látszanak a hónaljamon...

Azt szeretném kérdezni, hogy a folyékony milyen ehhez képest? Érdemes áttérnem rá?



#izzadás #dezodor #folyékony dezodor
2015. jún. 8. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ilyen helyzetben vagyok.. Én folyékonyt hasznalok mar sokadik eve es sose csalodtam de az elmult 1-2 hetben eszre vettem hogy a feher polom sarga a honaljanal... Es ami a legrosszabb hogy nem jon ki... A multkor kiprobaltam egy nivea golyos kremdezodort ami bevalt. Ugraltam,tancoltam benne es nem volt kellemetlen a szaga es nem ereztem hogy izzadnem, es meg feher darabok se jottek :) de sajnos nem tudom mi a pontos neve

15/l

2015. jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a golyós-folyékony dezodor vált be régen,de végül megtaláltam azt a spray-t,ami mégjobb.


Egyébként nekem az is összekente a fekete pólómat golyósból,amire rá volt írva,h nem hagy foltot fekete ruhákon...

2015. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem nyáron csak az exodor pumpás dezodor válik be, mert ez nagyon jól mérsékli a fokozott izzadást, és foltot sem szokott hagyni.
2015. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!