Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális, hogy 22 évesen...

Normális, hogy 22 évesen ennyire eres a lábam?

Figyelt kérdés

[link]


Nem nagyon szeretek rövidnadrágot sem hordani, ilyen kánikulában persze nem fogok hosszúban megdögleni, de elég cikinek érezem a dolgot. Sok lány lábán alig látni pár eret, nekem meg rengeteg, még a combomon is.


Lehet ez ellen tenni valamit? Nagyon zavaró ha valakinek ilyen eres a lába?

22/L



2015. júl. 22. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Sportolsz valamit ?

Valószínű, hogy azért !!!

Vagy csak sima genetika !

2015. júl. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem sportoltam... ever, leszámítva a tesiórákat a suliban/egyetemen.
2015. júl. 22. 10:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szinte ilyenek a lábaim, nemsoká 16 leszek. De engem sose zavart, jobb, mintha kövérek lennének :D
2015. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne légy elégedetlen! Szivesen cserélnék veled, ha tényleg sportolás nélkül ilyen a lábad! Ehhh. Erek. Úristen. Ki nem sz*rja le az ereket? Örülj annak, hogy formás lábbal születtél, nem olyan fatuskókkal, mint én.
2015. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez semmi az enyémhez képest! Nekem teljesen kilátszódik még a combjaimon is! És a bőrszínem fehér elméletileg de a sok ér miatt sokszor kéknek néz ki.
2015. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is genetika lehet, nekem is mindenki ezt mondta eddig :/ Egyébként durva, egyidősek is vagyunk és szinte teljesen ugyanígy néz ki a lábam. Akár én is írhattam volna ezt a kérdést :D Sajnos okosabb nem leszel a válaszomtól, de ha ez megnyugtat nem vagy egyedül, ebben a melegben nem tudunk mit csinálni, tavasszal-ősszel még lehet harisnyázni (én azt szoktam, sok csinos darab van és szerencsére megy a stílusomhoz). De ilyenkor marad a lesz*rom tabletta ha valakinek nem tetszik ne nézzen oda, mert ezen szerintem tényleg nem lehet javítani. Én régen sokat sportoltam és most is szoktam ha jut rá idő meg pénz egyetem mellett, de szerintem sem függ ettől egyébként...
2015. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!