Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki, hogy 12 évesen borotválo...

Ciki, hogy 12 évesen borotválom a lábam, karom, intim részt, hónaljam és a hasamon a szőrcsíkot?

Figyelt kérdés
Sajnos ilyen az alkatom,nagyon korán szőrösödni kezdtem és a suliban sokat csúfoltak miatta,főleg ha uszodában vagyunk és ott azért nagyon látszik.

2014. máj. 16. 06:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs vele, inkább borotváld, mint sérüljön az önbizalmad. Én ajánlanám mondjuk a gyantára való áttérést, hosszú távon jobban megéri. Nekem is erős szőrzetem van, engem állandóan piszkáltak. Pár éve áttértem a gyantára és sokkal jobb, sokat ritkult, gyengült a szőröm, pedig az elején nagyon szenvedős volt.
2014. máj. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha ilyn durva akkor orvoshoz menj.
2014. máj. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Örökletes,anya is ilyen.
2014. máj. 16. 09:31
 4/21 anonim ***** válasza:
15%
Eszedbe ne jusson a karodat és a hasadon lévő csíkot leborotválni! Akkor már inkább gyanta, mert az legalább gyengíti a szőrt. A későbbiekben nagyon megbánod, ha borotválod ezeket a területeket is!
2014. máj. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Tapasztalatból mondom, hogy a karodon meg a hasadon nem szabad borotvát használni. A lábadon és a hónaljadon még oké, de a hasadon és a karodon inkább epilláld, vagy gyantázd. Hosszútávon sokkal jobb döntés. Az intim területeken pedig inkább szörtelenítő krémet használj ha nem bírod ott a gyantát. És nem, egyáltalán nem ciki, ha te így érzed jól magad:)
2014. máj. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Intim részen tilos szőrtelenítő krémet.
2014. máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
Vannak direkt erre kifejlesztve...szóval kétlem hogy tilos lenne:)
2014. máj. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%
Ha már mindenképp el akarod távolítani, inkább gyantát használj.
2014. máj. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7-es, bikinivonalra igen, DE nem intim részen (amit beljebb értünk!).
2014. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem fogom ott krémezni,maradok a borotválásnál!
2014. máj. 16. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!