Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színt festessek?...

Milyen színt festessek? Fodrászok eddigi javaslatai vs. A környezetem visszajelzései, tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Meguntam hogy félévente változik a hajszínem, nincs már időm az extrém színezőkkel sem macerálni mint korábban. Egy ideje barátkozom természetes árnyalatokkal de most megyek majd fodrászhoz nemsokára, és valami véglegeset szeretnék. Amivel tényleg éveket elélek, mert meguntam a folyamatos színváltósdit, jó lenne egy jellegzetes rám jellemzőt találni.

A gond: a fodrászok állandóan rám akarják erőltetni a szőkét, mert viszonylag vékonyka arcom van, és emiatt meg van győződve róla hogy nekem csak az állhat jól. Azt egyikük sem vette még figyelembe, hogy amúgy se a személyiségemhez se a stílusomhoz, se a ruhatáram színvilágához nem működik, és akárhányszor adtam esélyt ennek a színnek, úgy éreztem hogy valaki más vagyok és alig vártam hogy szabaduljak tőle. Most van egy sötétbarna színezés a hajamon, s bár már elég kopott, mégis mindenkitől csak dicséretet kapok, ami érdekes, mert a fodrászok szemszögéből meg ugye nekem bűncselekmény minden sötét szín. Akkor hogy lehet az hogy bármely hétköznapi ember szemének így sokkal kellemesebb a látvány? Egyik sem mondta még hogy beesett vagy sovány lenne az arcom a barna hajtól. Ti kinek hinnétek? Ugye hallgathatok a saját megérzésemre, és a környezetem visszajelzéseire? Nem akarom elhinni hogy a szőke az én színem.


Képet csak privátban, település megadásával küldök, ha valaki érez magában ítélőképességet ahhoz hogy esetleg véleményt mondjon, melyik hajszínnel néztem ki előnyösebben. Köszönöm szépen!

22/L


2015. júl. 22. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt a színt választanám, ami nekem tetszik magamon és amivel a legmagabiztosabb vagyok. Ez a legfontosabb, nem az, hogy a fodrásznak tetsszen..
2015. júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem is ezt diktálja a szívem (meg az eszem is igazából) csak már előre irritál hogy majd megint odamegyek, és le fog szólni hogy miért nem akarok szőkét mert hogy nekem az áll jól (szerinte).
2015. júl. 22. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:
mutatsz képet? keress akkor másik fodrászt
2015. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!