Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normalis ez a reakcio a...

Normalis ez a reakcio a teafaolajtol?

Figyelt kérdés
1 hete nyomkodtam a labamon a szortuszogyulladasokat es begyulladtak. aztan tuvel piszkaltam ki a szoroket mert csak ugy jottek ki. Elkezdtem bepanthennel kenegetni, amitol kicsit jobb lett, majd olvastam, hogy a teafaolajas borogatas jot tesz neki.. Vettem is es mar 3 napja hasznalom szerintem javult is de ugy erzem a borom ettol kicsit szaraz lett es azokon a reszeken ahol nyomkodtam elkezdett hamlani.. tehat a seb korul.. Ennek hamlania kell az normalis?
2015. júl. 24. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A Bepanthen miatt hámlik, nem a teafaolajtól. A teafás borogatás csak felpuhította a Bepanthen által hámosított réteget és most az jön le.
2015. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A teafaolaj töményen használva nagyon szárít és irritációt okozhat. Ajánlott 10-15 csepp olajat 1 dl vízzel felhígítva használni.
2015. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!