Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez helyes? Vélemén...

Szerintetek ez helyes? Véleményeket várok.

Figyelt kérdés

Szerintetek az jó dolog, ha a fodrásznak műkörme van? Ezt egy fodrász szalonban engedni kéne a főnöknek?

Leírom nektek, hogy nemrég jártam hajat festetni. Szörnyű volt az a hiszti, amit a kiscsaj levágott... Befolyik a festék a műkörme alá, ezen balhézott. Arról nem beszélve, hogy sebesre szétkaparta a fejbőröm...és nem ő volt az első, aki a hajamhoz ért és így nyávogott volna a körme miatt vagy nekem ne okozott volna fájdalmat. Húgomnak egyszer ezért cseszte el a haját a póthajas, mert nem tudta rendesen fogni a mikrogyűrűt az 5 centis körme miatt! És még neki állt feljebb, ha az ember panaszt tett. Ráadásul nem 5 forint volt...

Nem vagyok régimódi, nem ítélem el a műkörmöt, sem azt, aki hordja. Én a 23 évem alatt meg voltam nélküle. Komolyan hogy van annyi esze néhány fodrásznak, hohy felrakat 3-4 centis körmöket?! Amikkel bánni sen tud...akkor már sokkal inkább gél lakk vagy a legkisebb műköröm. Persze tisztelet a kivételnek, bár én nem az vagyok, aki találkozott kivétellel. :D :D

Titeket is zavar az ilyen, esetleg van negatív "élményetek" ezzel kapcsolatban? :D



2015. júl. 25. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
az ilyen fodrászokat ott kell hagyni a francba
2015. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem csak olyan volt, hogy totál amatőr volt a fodrászcsaj, aki vágta a hajam és nagyon béna lett... De mivel mást nem tehettem, ezért csak annyit csináltam, hogy legközelelbb nem hozzá mentem
2015. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10 éve járok olyanhoz, akinek extrémen nagy műkörmei vannak, mégis gyönyörűen végzi a munkáját, nagy az ügyfélköre.
2015. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1, #2

Ohh legszívesebben én is otthagynám a francba. :( Sajnos az a gondom, hogy vidéken lakok, és itt nincs nagy választék a fodrászok között, ha van is, akkor néhányuk megfizethetetlen. :(

(Tudom-tudom, városban normális, ha 3000, s még több a vágás, de nekem ez vágásért sok, főleg itt vidéken a községekben, kisebb városokban). Aki még olcsóbb, az kezdő, semmit nem tud, őt inkább ezért hagyom vagy pedig khm...röviden gusztustalan, ahogy dolgozik, például hajcsomók mindenfele, ritkán mosott törölközők, nincs gusztusom oda menni, ráadásul nem is jól dolgozik. :D

Egyébként szögegyenes, gyorsan növő, szőke festett hajam van. A festéket én veszem meg, úgy havonta járok festetni, tehát plusz kiadás a festék is. :( Családtagokra, ismerősökre nem merem bízni a festést, mert szőke, világos szín, volt, hogy már elrontották. :D Muszáj vagyok fodrászhoz járni, de sajnálok "kidobni a semmiért" közel 10.000 forintot, úgy mindennel (festék, festés, szárítás, vágás) együtt. :(

Asszem muszáj leszek tovább elviselni a kellemetlen hajhúzogatást, kellemetlen karmolásokat a fodrászkodás során. :D

2015. júl. 25. 22:17
 5/7 A kérdező kommentje:

#3

Természetesen nem is ítélek el senkit, akinek műkörme van, még azokat sem, akik ebben a szakmában vannak, hisz emberek. :) És amint írtam, tisztelet a kivételnek, aki a műkörme ellenére is profi! :D

De nem is értem, hogy a fodrászom nem érzi, ha szétkaparja a fejbőröm? :( Pedig már többen panaszkodtak rá, biztosan visszahallott már valamit.

2015. júl. 25. 22:20
 6/7 A kérdező kommentje:

Teljesen meg is érteném, ha rosszabb napja lenne, emiatt türelmetlenebb. De ő mindig úgy odacsap a karmával, mintha egy sas letámadta a zsákmányt! :D

Vagy már az emberek komolyan ennyire elkényelmesedtek egymással szemben? :(

Ha elmegyek orvoshoz, ott is úgy leordítják az embert, mintha értetlen hülye lennék...a fodrász legyilkolja az emberek bőrét a fejéről...:( Vááá hogy lehetnek ilyenek az emberek. :/

Nem is értem hogy lehet engedni az ilyeneket emberek közé dolgozni. :D Ha tudja mire vállalkozik, akkor miért viselkedik így? Biztosan nem így tanították a fodrásznak sem a szakmáját..semmi együttérzés nincs már. :(

2015. júl. 25. 22:26
 7/7 anonim ***** válasza:
már ahogy így leírod, már az fáj :D
2015. júl. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!