Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fura helyzet amelyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fura helyzet amelyre nem nagyon tudok helyes megoldást, véleményeket kérnék?

Figyelt kérdés
van egy 15 éves lány és egy 30 éves fiú akik egymásba vannak habaródva, de ugye nem nagyon lehetnek együtt a kor különbség miatt. de megbeszélték, hogy a fiú semmi olyat nem kérne a lánytól amit ő nem szeretne, szerintetek van valami értelme ennek a kapcsolatnak akár ha titokba tudna működni? a fiú nagyon rendes , és tényleg szereti a lányt, de a lány fél, mégis szeretne együtt lenni a fiúval amennyit csak tud, szerintetek van értelme bármiféle kapcsolatba is belevágni? kérnék indokokat is köszi :)
2011. jún. 18. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha belevágnak az lesz a vége hogy a lány terhes lesz és nem fejezi be az iskolát.

Ezen kívül más problémát nem látok. Max persze a szülők meg a társadalom megvetése de ez 18 éves kor után elmúlik.

2011. jún. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.

Azért nem szólok le senkit a korkülönbség miatt, de nem mindegy, hogy 45-30 vagy 30-15...

Azért ott már tényleg valami gond van ha egy 30 éves egy 15 évestől akar bármit...

2011. jún. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme belevágni, sírás lesz a vége hidd el.
2011. jún. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából jogilag nem lehet megfogni a dolgot, de az én értékrendembe ez nem fér bele.

Lehet csak azért, mert HARMINC évesen NEM FIÚ, HANEM FÉRFI.... Mert teljesen mások a prioritások a két korban.

egy 15 éves lány előtt ott a suli, a buli, az egyetem/főiskola/akármi


30 évesen csak a reggeli kelés van, meg a munka estig, átlagembereknél....


Nem véletlen, hogy nem gyakori a dolog.

2011. jún. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
00:20 hát ja szar világban élünk. dolgozz vagy meghalsz elv szerint. mint a rabszolgák.
2011. jún. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elvileg a 30 éves fiú már férfi, a 15éves lány meg csak kislány. Valahogy az az érzésem, hogy egyikőjük fejével sincs rendben minden.
2011. jún. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 .Daniel. ***** válasza:
100%
Szeretem mikor próbálják szépíteni a helyzetet olyan baromságokkal hogy a férfi helyett fiút írnak meg hogy azért szeretik egymást meg blablabla...Én azt javaslom(kiscsaj) nem érdemes belevágni mert nagy az esélye hogy nagyon megszívod és arról a padlóról kicsit nehéz lesz felállni :)
2011. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 beetlejuice ***** válasza:
100%
Semmi értelem sincs, ha csak a kislány nem szeret kifejezetten szenvedni, akkor nyugodtan vágjanak bele.:D Egy 30 éves érett férfinak nem ilyen korú kislányok után kéne futnia, vmi nagyon nincs rendben az agyával.
2011. jún. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!