Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 3 hét alatt átlagosan mennyit...

3 hét alatt átlagosan mennyit nőhet a haj?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, még annyit szeretnék, hogy a ricinusolaj mennyit segíthet rá?
2015. júl. 26. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kb. 1 centit, akár használsz ricinusolajat, akár nem.
2015. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezzel tudnék vitatkozni. :)
2015. júl. 26. 14:57
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
0,7-1 cm. ricinusolajjal 6 cm is lehet
2015. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3,5-4 centit nőtt ricinusolajjal nekem! Alapból szerintem 1-1,5-et nőtt volna, mert nagyon gyorsan nő a hajam, hiába nem vagyok nő.
2015. júl. 26. 15:17
 5/11 anonim ***** válasza:

A ricinus még mindig nem növeszti a hajat, hanem a meglévő hajad VÉDI a töredezéstől és az elkopástól, így előbb lesz hosszú, de a hajtőnél nem fog gyorsabban nőni.

A fejmasszázs serkenti a hajnövekedést, azzal ki lehet hozni a fejbőrből a genetikailag belédkódolt maximumot, főleg, ha közben lógatja az ember a fejét, de a ricinust a haj hosszára és elsősorban a végekre kell kenni, nem a fejbőrre.

2015. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor bebeszéltem magamnak és azért nőtt ennyit? Ezt nem hinném..
2015. júl. 26. 15:42
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, nőtt az, csak a meglévő hajadat védte meg a gyors elkopástól, ezért néz ki úgy, mintha gyorsabban nőne. Hisz a haj folyamatosan ki van téve az időjárásnak; a törülközőnek, amibe beledörgöli az ember hajmosás után; az ágyneműnek; a ruháknak, amiket felveszel, ezek mind dörzsölik, károsítják. A ricinus szépen megpuhítja az ember haját és ezzel védi meg ezektől a dolgoktól.

Szóval a ricinus jó arra, hogy az ember hajnövesztésre használja, csak épp nem úgy működik, ahogy azt sokan hiszik: nem a hajtőnél növeszt, hanem a haj hosszát védi. A tövénél ugyanannyit fog nőni a haj, mint ricinus nélkül.

2015. júl. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor végül is ugyan az a végeredmény, akár növeszti gyakorlatilag, akár nem: a haj nő a használatával. Az enyém nem is kicsit, hál'Istennek. :D
2015. júl. 26. 16:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de meg szeretném kérdezni, hogy arcszőrzetet is ugyanúgy segíti nőni? 1 hete mindennap fent hagyom pàr órára. 1 hónap után szerinted látszani fog?

Mégegyszer bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam.

2015. júl. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Olvasd el a fenti kommentjeimet: nem növeszt a ricinus, hanem véd. Ha van szakállad, azt is kenheted vele, hogy ne törjön szét, de nem fogja sem növeszteni, sem sűrűsíteni.

Az arcszőrzeted erőssége, sűrűsége, növekedése ez teljes mértékben genetikádon múlik.

2015. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!