Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete a hajam. Hogyan lehetne...

Fekete a hajam. Hogyan lehetne világosabb?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és eredetileg nagyon sötét (feketének látszó) volt a hajam. Mostmár teljesen feketének látszik, kivéve ha rásüt egy kis fény (talán nyáron a nap kikoptatja). Hogyan lehetne világosabb, sima sötétbarna a hajam/arcszőrzetem?
2015. júl. 26. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. A hajadat még leszívathatod, ha akarod, hogy pár árnyalattal világosabb legyen, de az arcszőrzeted színével nem tudsz semmit csinálni.
2015. júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* Pontosabban a hajadat (...)
2015. júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az peig hülyén nézne szerintem ki, mert mindig hagyok egy kis szakállat (borostától kicsit hosszabb.) és eltérne egymástól.
2015. júl. 26. 20:13
 4/6 A kérdező kommentje:
Pedig*
2015. júl. 26. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:

A férjemnek szinte fekete haja van, a szakálla meg sötétvörös. Mindkettő gyárilag olyan, nem néz ki hülyén, igaz, mindenki kérdezi, hogy festi-e a szakállát, pedig nem.

De az arcszőrzeted színével tényleg nem tudsz mit csinálni, az arcbőr nagyon érzékeny, oda nem lehet szőkítőt kenni, mint mondjuk a hajra. Ha meg sima hajfestéket kennél rá, az nem fogná be a sötét színt. Ezért kéne leszívatni, de azt meg arcon nem lehet.

2015. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaából nincs bajom, csak èrdekel, milyen lenne sötétbarnàn. Szerintem az jobban állna.
2015. júl. 26. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!