Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el gyorsan...

Hogyan tüntessem el gyorsan ezt a bőrproblémát? Sürgősen el kéne tüntetnem.

Figyelt kérdés
Az orrom alatt, szám fölött lévő kis területen tegnap estére égő érzést tapasztaltam..aztán szépen érdes felületté változott, most meg hámlik...ráadásul kijött valami pestis féle, ami rálóg a felső ajkamra. Herpesz féleség talán... Talán az izzadságtól jött ki, nem tudom, de nekem két nap múlva esküvőm lesz és jó lenne eltüntetni... Tudtok valami jót??? Cinkpaszta megoldhatja? Kérném alássan a trollokat, hogy most ne itt legyenek viccesek! :) Köszönöm
2015. júl. 26. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez valószínűleg herpesz és sehogy nem lehet két nap alatt eltüntetni. :( Alsóhangon egy hét kell hozzá. A teljes fertőzött felületnek le kell válnia és az nem két nap. Jó a cinkpaszta egyébként, meg a teafaolaj is, ha van otthon.
2015. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hepresz kenöcs (tapaszok nem sokat érnek), éjszakára kicsit vastagabban kenve. nappal folyamatosan carmex tégelyes vagy tubusos kinyomós a szádra is és a herpesz területére is. Nekem 2 nap alatt majdnem teljesen felszívodott , jelentösen elhalványult korrektor elfedte.
2015. júl. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, happy end lett az esküvőmre, mert a cinkpaszta egy csodatalálmány! :))))
2015. aug. 4. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!