Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen ételek okozhatnak...

Milyen ételek okozhatnak bőrproblémát?

Figyelt kérdés
Tudom, rengeteg elmélet van erről, de kíváncsi lennék személyes tapasztalatokra. Valaki szerint az étrend egyáltalán nincs hatással a pattanások, mitesszerek kialakulására, én most azokhoz fordulnék, akik fordítva gondolják. Milyen konkrét ételek, összetevők vannak hatással a bőr állapotára (úgy mint tej, kenyérfélék, édesség), esetleg melyek tesznek jót neki? Várom a véleményeket, tapasztalatokat! :)
2014. dec. 1. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg nem lehet általánosítani. Az, ami az egyik embernek jótékony hatású, a másiknál lehet, hogy allergén. Úgyhogy tök mindegy, hogy XY-nak mivel mi a tapasztalata, mert neked lehet, hogy a szöges ellentéte lesz.
2014. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az olajos magvakat keruld sztem.

mondjuk nekem semmi bajom tole. de korulottem mindenkinek pattanasai lesznek tole.

2014. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Arcom egyik oldalán megjelent egy látható ránc, ezért találtam rá a neten a következőkre. Ezt másoltam ki magamnak:

"Az ázsiai nőknek azért oylan szép a bőrük idős korban is, mert nagyon sok húslevest esznek, méghozzá olyat amiben sok a csirkeláb.

Zselatin (ez is kollagén), amitől a kocsonya is képződik, az az anyag, ami jót tesz a bőrnek."


Vagyis ha az idők folyamán csökken a bőr kollagén tartalma, az ráncosodáshoz vezethet. És valószínű a helytelen táplálkozás elősegítheti a kollagén csökkenését. Vagyis szerintem is ajánlatos kellő mennyiségű húslevest fogyasztani.

2014. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"ajánlatos kellő mennyiségű húslevest fogyasztani"

Ha egészséges vagy.

Betegen ne egyél, mert sokkal lassabban gyógyulsz tőle.

2014. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!