Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan lányoktól kérdezném,...

Olyan lányoktól kérdezném, akik egyszer már megváltak hosszú hajuktól! Sokáig szántad rá magad a váltásra? Egyszerre, vagy több részletben vágattad le?

Figyelt kérdés
Milyen volt, milyen lett?

2015. júl. 27. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Sokáig halogatam, de már a vége csúnya volt, hiába vágattam a végéből, nah meg futás közben mindig arcon csapott, vagy feltűznöm kellett vagy fonatba rakni, macerás volt.

Egyszerre vágattam le, először fura volt, de nagyon tetszett, mert szép lett :))

2015. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig halogattam, mindig úgy voltam vele, hogy csak a végét kapjuk le. Aztán egyszer elegem lett, hogy nekem ilyen kis kaki hajam van, hiába nő gyorsan, ha vékony és gyenge, na akkor a párom kezébe adtam az ollót, hogy MOST vágd le rövidre.

Hátközépig érőből (ezt úgy képzeld el, hogy a vége mindig annyira elvékonyodott, hogy a legaljáig leért kb. 10 szál) lett a nyakam tetejéig/állig érő.

2015. júl. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meglepően rövid idő alatt szántam rá magam, hogy fodrászhoz mentem, és egyáltalán nem csalódtam. A hátközépig érő hajamat vágattam váll felettire, és hihetetlenül tetszik. Egyszerre vágattam. :)
2015. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hat en ket hete szantam ra magam, hogy a derekig ero hajam levagatom vallig... El is mentem a fodraszhoz es mondtam neki, hogy vallig vagja le...na neki a valligbol allig lett... Ez mar tul rovid nekem, ugyhogy most kenek ra mindent, hogy gyorsan nojon...
2015. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi számít sok időnek, de azért filóztam rajta egy pár hónapot. 2 részletben vágattam le, először deréktől váll alá, utána váll felé. Megbántam :D tetszett 1-1,5 évig utána rájöttem, hogy nagyon kislányosnak nézek ki vele, már pedig én már inkább nőies, semmint trendi tini akarok lenni :D De azóta megint derékig érő és még 5.6 évig nem is tervezem rövidebbre :D

21/l

2015. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Derékig érő hajam volt. Szerencsés vagyok, nekem vastag szálú, dús. Nem tudom a mai napig, hogy mi ütött belém, de 3 év után levágattam állig érőre.

Tetszett fél évig, de utána... nagyon nagyon megbántam!!!!

2015. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Először én sem akartam levágatni, de rávettem magam . :)a derékig érő hajam levágattam váll alá érő, lépcsőzetesre. nagyon tetszett....de fél év múlva ugyanolyan hosszúra megnőtt.most megint megyek fodrászhoz :)és egyszerre vágattam le :)
2015. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mego válasza:
18%

Szia!

Én nekem vékonyszálú hajam van és jó pár évig hosszú volt. Úgy a vállam és a könyök közti rész közepéig ért. Majd elkezdtem gondolkodni, hogy annyira nem is szeretem. Először csak a színén változtattam, seszínű világos barnáról méz szőkére, majd fodrászt is váltottam, akinél legelőször oldalfrufrut vágattam, de ekkor még mindig hosszú volt. Majd az utcán elkezdtem figyelgetni, hogy kinek milyen hosszú a haja és a rövid hajú lányokat kissé csodáltam is, hogy bemerik vállalni. Akkor már a neten is elkezdtem nézegetni rövid frizurákat és rájöttem, hogy én is azt szeretnék. Meguntam a hosszút, ráadásul most szerintem szinte alig lehet látni fiatalokat rövid hajjal de rájöttem, hogy ez nekem tetszik és nem szeretnék beállni a sorba, így gyorsan elmentem a fodrászhoz, mielőtt meggondolnám magam. Vállig vágattam le majd egy hónappal még kisebbre. Most a vállam és az állam közötti rész közepéig ér. Egyszerűen imádom az új rövid hajam! Soha többé nem szeretném megnöveszteni. Csak biztatni tudok mindenkit.

15/L

2015. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én egy hirtelen sugallatra nekiestem a hajamnak csak úgy otthon ollóval, vagy egy hétig bob frizkóm volt, aztán eljutottam a fodrászhoz, és egy rövid pixie-t vágattam. Elképesztő érzés..ezt minden nőnek meg kell egyszer tapasztalnia. Szabadnak éreztem magam. Fantasztikus. Csak ajánlani tudom.
2015. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sztm. Jobb ha rövid :)
2015. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!