Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szappan mentes szappant es...

Szappan mentes szappant es alkoholmentes tonikot tudtok mondani jo aron?

Figyelt kérdés
pattanasos mitesszeres borom van es ugy hallottam ilyeneket kene hasznalnom mert ha tul szaritom akkor csak meg tobb lesz de nem akarok nagyon sokat kolteni hiszen eddig is mar rengeteget koltottem a pattanasokra pillanatnyi megoldasokra (kenceficekre) hosszutavra egyik sem jott be...mostanaban leginkabb mitesszereim vannak probaltam mar rengeteg hazipraktikat is..segitsetek. tini vagyok es tudom hogy ez a korom velejaroja de egyszeruen ha nem teszek ellene semmit akkor hibasnak erzem magam..es hiszem hogy lehet ezen a probleman is segiteni csak meg nemtalaltam meg a modjat

2015. júl. 28. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Alkoholmentes tonik: Avon freshest pure tonik, elég nagy üveg és én asszem 700-800 forintért vettem anno régebben, de még most is van belőle. Szappanmentes szappant én nem ajánlom, inkább a Balea sensitive lemosóját, asszem 899 forint és nagyon szép összetevői vannak, biztosan nem szárít és nem is zsírosít.
2015. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!