Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok olyan hajpakolást vagy...

Tudtok olyan hajpakolást vagy csodaszert, amitől szép fényes egészséges kinézető lesz a hajam, de nem zsírosodik nagyon tőle és nem lapítja le?

Figyelt kérdés

Lehetőleg könnyen beszerezhető dolgokat mondjatok.

Serdülő korban vagyok, úgyhogy alapból zsírosodik a hajam, 3-4 naponta mosom, nem szeretném, ha sűrűbben kéne! És hosszú hajam van, hátközépig ér könnyen lelapul, ha olyan teszek rá.

Köszönöm:)

16/L



2015. júl. 30. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Vagy túl sokat raksz rá, mivel azt írtad 3-4naponta mosol hajat(ami normál haj esetében van), vagy pedig nem mosol elégszer hajat azért lapul le. Nekem gyorsan zsírosodó hajam van (2naponta mosok hajat) ezért lekellet mondanom a sok hajbalzsamról és hajpakolásról, pedig régen rengeteget használtam. Viszont amikor nem használok akkor meg száraz a hajvégem. Kevesebbet használj belőle

csak a hajvégeidre, és csak 2 hetente. A balzsamot kis mennyiségben használd vagy inkább ezeket váltsd le fújós balzsamra, esetleg hajolajra. Nekem ezek váltak be, remélem tudtam segíteni. :)

2015. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A végére L'Oreal tükörfény balzsam, a tövére Studio Line hajhab. Nekem ez vált be.
2015. júl. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]

utolsó erre gondoltál?:)

2015. júl. 31. 00:34
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]

vagy erre?

2015. júl. 31. 00:36
 5/9 anonim ***** válasza:
A másodikra. Én azt szoktam a végére kenni, de leöblítem persze. Ettől nagyon szép, sima lesz, könnyű kifésülni. Kb. az utolsó 10-15 cm-re teszek. A tövére meg Studio Line Silk & Gloss megy egy marékkal.
2015. júl. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kipróbálom köszönöm:)
2015. júl. 31. 00:57
 7/9 anonim válasza:
Én a Dm-ben szoktam venni hajpakolásokat, és ott mindig találni minden hatípusra. A dobozra 5perc hatási idő van írva, én általában 15-20percig is rajtahagyom. Már negyedszerre használtam, de semmi változást nem érzek, azt mondják, sokszori használat után lesz észrevehető, szóval ne hagyd abba, ha netán nem történik semmi;)
2015. júl. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hetes és te milyeneket próbáltál?
2015. júl. 31. 01:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nemrég ezt rendeltem:

[link]


Elég jókat írnak róla. Az én hajam elég meggyötört, mert festem, plusz sűrű és göndör, szóval nem könnyű eset. De ettől lehet, hogy tényleg jobb egy kicsit, nem örülnék, ha hajmosás után nem találnám, hogy a hajamra kenhessem. :)

2015. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!