Zsírbontás arcon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én azzal a problémámmal fordulok hozzátok, hogy több, mint 2 éve elkezdtem egészségesen élni, rendszeresen sportolok.

Táplálkozásom is rendben.

Leginkább azért (is) kezdtem el sportolni, edzeni, mert egyrészt szerettem volna formásabb, fittebb lenni, másrészt pedig már egyre jobban zavart az orcáimon lévő zsírpárna. Persze, tisztában vagyok vele, hogy ilyen géneket örököltem, ilyen vagyok, húsos az arcom, viszont érzem, és látom azt, hogy lerakódott zsír is jelen van.

Annyira zavaró az, hogy látom, a testemhez képest "nagyobb", pufibb az arcom, ami szabad szemmel láthatóan nem arányos a testemhez.

Mikor belekezdtem, tudtam, hogy nem egyik napról a másikra fog eltűnni a lerakódott zsír (nem volt rengeteg feleslegem, 6kg pluszba voltam) viszont kezdek elkeseredni, hogy (a testemen kívül) nem látom a változást, megállt a folyamat, vagy el sem kezdődött?!


Van olyan arckezelés ami elősegítheti a zsírok felszabadulását, elpusztítását (természetesen folytatva a beállított étrenddel, mozgással)?

Nézegettem a kavitációs zsírbontásos kezelést, ezt kapták fel mostanság. Mennyire lenne alkalmas az én problémámra?

A másik kezelés amivel szimpatizálok az a vörös fotonos arcvasalás. Kolléganőmmel beszélgettem, hátha ajánl valamit (benne van a szakmában rendesen....), de azt mondta, hogy az arcvasalósdi az idősebb korosztálynak való, ugye én nem a ráncokkal vívok harcot.

Esetleg tudnátok ajánlani nekem erre a problémámra kezelést, kezeléseket?

Köszönöm



2015. júl. 31. 12:04
 1/2 anonim válasza:
Kavitációs zsírbontást nem végeznek nyaktól felfelé. Ez alakformáló eljárás.
2016. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Hát gondoltam. De mondjuk, ha én megkérném a kezelést végző szakembert, hogy az arcomon végezze a kezelést, erre lenne mód? Vagy élből elutasítaná? NEM LEHET, vagy csak nem szokták végezni? (Tudom, hogy alakformáló, de én az arcomat szeretném formálni)
2016. febr. 11. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!