Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hét napos (hajnövesztő)...

A hét napos (hajnövesztő) kihívás mennyire válik be?

Figyelt kérdés
Tudjátok van az a kihívás h 7 napon keresztül fejjel lefele lógva maszírozzátok a fejbőrötöket és így egy hét alatt annyit nő mint rendesen egy hónap alatt. Mennyire igaz ez? Van akinek bevált?

2015. júl. 31. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Van, aki komolyan elhiszi ezt? Te jó ég. Maximum a fejed görcsöl be, ha sokat lógatod.
2015. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem bevált. :) Csináld nyugodtan, majd meglátod, hogy milyen lesz az eredmény! Én naponta 8 percen át masszírozom a fejbőröm. (És megjegyzem: nem görcsölt be a fejem, se a nyakam.)
2015. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nagyon bevált. :) én egy hónapja csinálom 10-15 percet. Egyáltalán nem görcsöl be ha nem logatod le a nyakat hanem az ágy szélén pihenteted. Amugy gondolom hajnövesztés téma érdekel tehát néhány tipp amik nekem beváltak

: fejmasszázs :) , ricinus olaj(olvass utána ;) , meleg olajos fejmasszázs , tojásos, olivaolajos fejpakolás (en abban aludtam igy hatasosabb)

2015. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Utolso vagyok. :) lemaradt hogy a csalános sampon , biotin tabletta is segített. :) en fel eve kattantam ra a hajnovesztesre es ezek segitsegevel a lapockaig ero hajam most derekig er. ;) ja es hajvasalot hanyagold. 6-8 hatente vágass par milimetert. Remelem segitettem. ;)
2015. aug. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ...igen nagyon segítettetek nekem :)
2015. aug. 12. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!