Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoli előtt használhatnám ezt...

Szoli előtt használhatnám ezt a krémet? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szoval szeretnék menni szoláriumba mar voltam egyszer de kb 2 hetig voltam barna ,igaz nagyon érzékeny a bőröm,és fehér is.Mivel mar több mint egy honapja nem voltam szeretnék megint menni és van egy krémem itthon az Avontól ami állitólag elő segití a barnulást.Használhatom?

2015. aug. 1. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha szolárium használatához van kifejlesztve a krém nyugodtan kend magad be vele szoli elött :) ha viszont nem akkor tartalmazhat bizonyos összetevőket ami kiszűri az UV sugarakat amitől ugye barnulunk (pl.bizonyos faktoros krémet napozáshoz)

Illetve ha egy egyszerű testápolót kensz magadra az még kiválthat fototoxikus reakciót is amitől mondjuk foltos lehetsz :) de ezt pl parfüm, dezodor is kiválthatja

Szóval vagy szoláriumkozmetikumot használj vagy semmit előtte.

2015. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!