Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen házilag elkészíthető...

Milyen házilag elkészíthető hajpakolást ajánlotok ilyen hajra? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Hátközépig érő szőke enyhén hullámos hajam van,sajnos nagyon vékonyszálú. Milyen házilag elkészíthető hajpakolást ajánlotok rá,hogy a hajvég megerősödjön,és szebb fénye legyen az egész frizurámnak? ( a hajvég nem töredezett )

Kérlek,hogyha ajánlassz hajpakolást,írd le azt is,hogyan kell elkészíteni\alkalnazni.

Köszönöm! :)



2015. aug. 2. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Na most a te hajadnak protein kell vagy táplálás?Mert nem mind1.Ha elkezded széthuzni a hajszálad,akkor szétnyulik vagy eltörik?
2015. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha szethuzom,akkor törik.
2015. aug. 2. 12:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Na most ha a hajad típusa vékonyszálú, akkor abból sehogyan sem tudsz vastagat varázsolni, ha pedig a töredezettség a gond, akkor le kell vágni az egészségtelen részeket.

Nekem is ilyen típusú a hajam, én pár havonta lecsipegetek egy-két centit a végéből, pakolásnak pedig kókuszolajat teszek fel hajmosás előtt pár órára, főleg a hajvégekre koncentrálok, és sapkát húzok a hajamra.

2015. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A töredezett hajvét nem fog összeragadni egy pakolástól, azokat le kell vágni. A vékonyságát sem tudod szabályozni.


Amit én ajánlok: 2 ek. olivaolaj+1 tojás vagy olivaolaj+tejföl.

Ráteszed a száraz hajadra (főleg a hajvégekre), becsavarod alufóriába és fél órát rajtahagyod. Ezután megmosod samponnal.

2015. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%-os Argán olajat szerezz be, a legjobb a hajnak, természetes. Nem kell kimosni, csak minden nap elkenni 3 cseppet a hajadon.
2015. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az argán olaj valóban jó minden hajmosas utan hasznalok avonos újságból tudsz rendelni.
2015. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a praktikákat, fogom őket hasznosítani:)
2015. aug. 2. 13:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Az argánolaj tényleg jó és kimosni sem kell, viszont a hajszál vastagsága vagy milyensége genetika függvénye, tehát sosem lesz sokkal vastagabbszálú a hajad. Nekem vékonyszálú, de rengeteg, használtam rá mindentféle cuccot, vastagabb nem lett a hajszál, csak szebb fényű és egészségesebb.
2015. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Kipróbálom az argán olajat is, remélem beválik:)

2015. aug. 2. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!