Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen házilag is elkészithető...

Milyen házilag is elkészithető hajpakolást tudtok?

Figyelt kérdés
nagyon száraz a hajam és kellene valami pakolás amitől nem lesz ennyire száraz. :S
2011. júl. 23. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt régebben olvastam a netről és nekem nagyon bevált:


Ha fényesebb hajra vágysz…

Sajnos, vannak olyanok, akik fényesebb, erősebb ragyogású hajról csak álmodozni mernek. Pedig a megoldás itt is van pár sorral lejjebb!

a, Tojássárgája & rum

Hozzávalók: 2 tojás, egy kis kupica rum

Elkészítés: A tojást megtöröd, különválasztod a sárgáját a tojásfehérjétől. A fehérjére nem lesz szükséged, ki is dobhatod teljes nyugodtsággal. A 2 tojássárgáját pedig keverd össze az egy kupica rummal.

Használata: Hajmosás előtt alaposan nedvesítsd be a hajadat, majd vidd fel a pakolást, alaposan eloszlatva a fejbőrödön s a hajadon egyaránt. A pakolást kb. 15-20 percig hagyd magadon. Ezután bő vízzel öblítsd le! Természetesen, ezen művelet elvégzése után hajat moshatsz a szokásos hajsamponoddal.

+1 tipp: Hogyha hatásosabbra szeretnéd a hajpakolást, akkor a hajpakolásba tehetsz pár kanál olíva olajat is!

2011. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ööö jah és még van itt is :

[link]

2011. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Házi praktikának tojássárgája+méz, ezt a doki javasolta hajerősítésre, hajhullásra, rossz hajminőségre, töredezésre aki egyrészt a háziorvosom, de természetgyógyász is. Én ezt még megturbózom ricinusolajjal, hátha gyorsabban nő.
2011. júl. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!