Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek egy 11 éves...

Mi a véleményetek egy 11 éves raszta hajú lányról?

Figyelt kérdés
Csak a haja raszta nem a stílusa

2015. aug. 2. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
11 éveshez nagyon nem illik az ilyesmi.
2015. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez a raszta nekünk európaiaknak nem áll jól, ha meglátok egy magyart ilyen hajjal azt gondolnám, hogy divatmajom.
2015. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Szerintem szuper, nekem tetszene. Bizti nagyon irigy lennék a hajára én is akarok már egy pár éve rasztákat, de valahogy mindig halasztgatom. :)

15 vagyok.

2015. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
A gyerekről nem lenne véleményem.A szülőkről annál inkább.
2015. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Azt, hogy ennyi idősen (talán egy kicsit később, 12 évesen) én is az akartam lenni. Viszont visszanézve, nem hiszem, hogy tudtam volna róla megfelelően gondoskodni, hogy ápolt legyen, ne keltsen olyan benyomást, mintha tavaly karácsonykor ért volna víz utoljára. Ráadásul elég drága is, ami ugye ennyi idősen a szülő pénztárcáját nyomja. Aztán ahogy nő a haj, muszáj horgolni/sodorni (elnézést, ha rosszat írok) és nem tudom, hogy neked vagy anyukádnak milyen a kézügyessége, de az gyakran elég csúnyára sikerül. Nagy mértékben függ attól, hogy néz ki az a raszta. Más ha ápolt, igényes a hajkorona vagy ha a fent említett okokból igénytelen benyomást tesz. Szóval nem hiszem, hogy 11 évesnek való, inkább várj még vele pár évet, de megértem a lelkesedésed. 16/L
2015. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem az én hajamról van szo :)
2015. aug. 2. 16:03
 7/10 anonim ***** válasza:
azt hogy röhejes.
2015. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11 évesen korai. 15-25 éves ismerőseim viszont már tudnak róla RENDESEN gondoskodni. Mondjuk nálunk egy haver csinálta mindegyiknek, szóval mindig rögtön javítja nekik így igényes
2015. aug. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az ö haját meg én csináltam én is tudom javitani :) Most már mind1 nem lehet lebeszélni róla

de szerintem nagyon jól ápolja

2015. aug. 4. 10:45
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól ápolja?! mióta van neki?

Mert ez még csak lehet ilyen kezdeti állapot.

Mondjuk nagy forma lehet, 11 éves és raszta :DD

(előző vagyok)

2015. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!