Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 9-be megyek és nagyon sürgösen...

9-be megyek és nagyon sürgösen szeretnék hosszú hajat most a vállam alá ér 1 centivel! Milyen házipatika vagy ilyesmi van amivel gyorsabban nőhet a hajam?

Figyelt kérdés
szőkésbarna haj, és szálkás töredezett, még erre is ajánjatok vlmit.
2015. aug. 3. 09:36
 1/7 anonim válasza:
100%
Arra hogy gyorsabban nőjön semmilyen praktika nincs max a hajhosszabbítás,a töredezett hajra pedig hajkondícionállót,balzsamot kell használni,de azzal is csak megelőzheted a töredezettséget.
2015. aug. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Reggel este 4 perc maszírozás 1 hét 1-1,5 cm egy hónapja csinálom + hetente egy éjszaka ricinusolaj ( patikákba pár száz forint) és 1 hónap alatt 5(!!) cmt nőtt

Tudom hogy hajfüggő de egy próbát megér!!

2015. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha töredezett,akkor inkább vágasd le teljesen,hogy egészséges legyen,és kezd el az egészséges hajat növeszteni! Amúgy sampon + balzsam az alap felszerelés,ha majd hosszú hajad lesz,nem árt a végeket + olajjal táplálni.

Hidd el nekem,töredezett hajat növeszteni az egyik legrosszabb dolog(tapasztalatból mondom). Én is a váll ölé érő,rövid hajamat növesztettem le mell alá érőre,úgy,hogy egyszer sem voltam fodrásznál!

Hát soha senkinek nem kívánom,hogy hogyan nézett ki :(

Szóval,vágasd le,amit le kell,indulj szép egészséges hajjal a növesztésnek! Sokkal többre fogják értékelni,ha szép ápolt hajad van,mintha el van törve.

2015. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszókat!

Betartom csak, ha most vágatok belőle nagyon rövid lesz.

2015. aug. 3. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:
A töredezett haj nem fog megnőni mert letörik ahogy nő. Először a töredezett részt le kell vágni, utána ápolni és hamar hosszú lesz.
2015. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A töredezett részt a jóisten se ragasztja össze, azt le kell vágni. Sampon, balzsam, argánolaj, illetve van, akinek bejött a Panthenol spray.

[link]

2015. aug. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kipróbálom!!! :)

Mindenkinek ment a zöldpacsi. 👋

2015. aug. 3. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!