Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le szeretném vágni a hajam,...

Le szeretném vágni a hajam, hogyan?

Figyelt kérdés
Úgy szeretném levágni a hajam, hogy hátul egyenes legyen, de nem tudom, hogy milyen technikával lehetne. Próbáltam már, hogy lehúzok egy hajgumit a végére és azt a részt levágom, de elmozdult középről és most az egyik fele kicsit rövidebb mint a másik. Nem tudom, hogy hozzam rendbe.. Nincs egy biztonságosabb hajvágási mód? Valamint korábban volt frufrum, de most az a rész már megnőtt az államig. Mit tudok tenni, hogy normálisan nézzen ki, ne csak lógjon, ha nem szeretnék újra frufrut vágni?

2015. aug. 3. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
menj fodrászhoz
2015. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha semmiképpen sem akarsz fodrászhoz menni kérj meg valakit, pl. barátnőt, tesót, anyukádat, hogy igazítsa meg hátul a hajad, vágja le egyenesen.

A frufrudat csatold hátra, oldalra, vagy tűrd a füled mögé, jobb ötletem nincs ezzel kapcsolatban. Én is voltam így, és így oldottam meg.

2015. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs olyan technika, amivel magamnak könnyebben meg tudom csinálni? Csak fiú tesóim vannak és mikor legutóbb anya vágta, vagy 15 centivel rövidebb lett a hajam..
2015. aug. 3. 17:14
 4/8 A kérdező kommentje:
És azt most nem szeretném. De fontos lenne, mert bár annyira nem észrevehető, de elrontottam a hajam és nem szeretnék mostantól csak összefogott hajjal lenni. De a frufrus ötletet köszönöm.
2015. aug. 3. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Youtube-ot nézd mindig ha hajat vágnál. Mindenre van ott millió megoldás.

Nem tudom te hogy csináltad, de ez a legegyszerűbb megoldás: https://www.youtube.com/watch?v=G0eN3xMIqMg

2015. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pont ugyanezt a videót követtem, csak ahogy előrehúztam a hajam, hogy levágjam, elmozdult a copf és felemás lett a végeredmény.
2015. aug. 3. 17:39
 7/8 anonim ***** válasza:

A második vagyok.

A hajvágásra megkérhetnéd egy barátnődet is, esetleg a szomszéd nénit, vagy valakit, akiben megbízol annyira, hogy ollót adj a kezébe. Nekem nincs jobb ötletem ezzel kapcsolat, mindig nagynéném vágta a hajam, aki fodrász. :)

2015. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, azóta megpróbáltam még egyszer, de most sokkal erősebbre fogtam a copfot a tarkómnál, szóval sikerült levágni rendesen a felemás véget és most egyenes! És nem is lett rövidebb a hajam. De azt hiszem legközelebb inkább fodrászra bízom a hajam. Csak azt hittem, hogy ezt én is meg tudom csinálni..de úgy tűnik mégsem.
2015. aug. 3. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!