Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurám legyen, ha a...

Milyen frizurám legyen, ha a fejem túl kicsi a testemhez képest?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok, és nem olyan hú de magas (166 cm kb), a csípőm és a vállam viszonylag széles. Az a problémám, hogy a fejem nagyon picikének tűnik a testemhez képest, főleg ha összefogom a hajam, ezért mindig ki van engedve inkább. Most középhosszú, a kérdés az lenne, hogy inkább levágassam, vagy hagyjam meg és növesszem még, melyik lenne az ideálisabb a pici fejhez? Sajnos nem túl dús a hajam, pedig tudom, hogy az segítene leginkább...


22/L



2015. aug. 4. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd megnőni. Ha rövidre vágatod a hajad, az csak felveszi a fejed illetve az arcod formáját.
2015. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vállig vagy annál hosszabb és ha lehet ne egyenes legyen. Göndör, hullámos előnyösebb.
2015. aug. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2015. aug. 4. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!