Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik ezek? Sok kicsi 1-2 mm es...

Zsofi0417 kérdése:

Mik ezek? Sok kicsi 1-2 mm es fehér pattanás?! Van az orromon. Nem tudom mi az. Nem túl könnyű kinyomni mert nagyon apró.

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hogyan keressek ellenszert ha nem is tudom eldönteni mi az. Nem pattanás. Messziről észre sem vehető. Nem is miteszer hanem inkább ilyen zsíros fehér mini pattanás. Nem tudja esetleg valaki mi lehet? Vagy ha valakinek tapasztalata is van velük azt is szivesen fogadom. ( az arcomat rendszeresen tisztízom. Pudert hasznalok ra)

2015. aug. 1. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
milium, esetleg?
2015. aug. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az de azért köszönöm:) ez inkább annál zsírosabb és ki is lehetne nyomni csak nehezebben
2015. aug. 1. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kis grízek. Ha igen ha nem KOZMETIKUS! Lehet bőrbetegség is tehát keresd fel! (Ha gríz készülj fel hogy tűkkel fog szúrkálni nem vmi kellemes) ha ő sem tudja akkor azonnal fordulj bőrgyógyászhoz!!!
2015. aug. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is ilyenek vannak, kiderült mi az?
2017. febr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!