Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fehér színű hajat...

Nagyon fehér színű hajat tudnék elérni 9%-os Kallos hidrogén-peroxiddal és ugyan ebből a termékből szőkítő porral?

Figyelt kérdés
Sötètszőke hajszínem van. Illetve..Milyen tartós hajszínezőt vagy hajfestèket ajánlotok? Esetleg balzsamot amivel puhán tarthatom ezután is a hajamat? Ha..a 12%-ossal szívnám ki a hajamat, azt meg lehet úszni balzsamozással úgy hogy ne váljon szalmakupaccá a hajam? Aa..hajam pedig vèkonyszálú de nagyon dús. Ès a vállamnál kicsivel lejebb èr. Ès..Le lehet szőkíteni a szemöldököt is? Mert is szándèkozom egy-kèt árnyalattal sötètebb fehèrre festeni majd. Vagy..esetleg ugyanolyan fehèrre. Mèg nem igazán tudom. Válaszotak előre is köszönöm!

2015. aug. 4. 12:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat..Telefonról írtam. Válaszaitokat".
2015. aug. 4. 12:23
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom
2015. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj..De ha NEM TUDSZ válaszolni a kèrdèsre..Mi èrtelme van ezt oda írni?!
2015. aug. 4. 14:14
 4/5 anonim ***** válasza:

9% elég kell hogy legyen, nekem középbarnára is elég. De utána festeni kell a hajat fehér színezővel is, pl Directions, Manic Panic, Wella, stb, simán leszívatástól nem lesz fehér a haj, kivéve ha túlszőkíted, de akkor tőből le is törik majd az egész.

Vékony szálú hajat nagyon meg fogja viselni, az a leggyengébb szőkítőtől is töredezni fog, szóval számíts egy jó hajvágásra is utána. Muszáj lesz. Ezt semmi nem hozza helyre már.

Amivel védheted kicsit a hajad, hogy kókuszolajjal bekened, és erre kened fel majd a szőkítőt. Így is ugyanúgy hat, de kevésbé szárít.

Szemöldököt is lehet szőkíteni, de ne fehérre mert az elég vicces lenne. Inkább ilyenre: [link]

Ugyanúgy kell mint a hajad, csak nem kell sokáig fenthagyni a szőkítőt, hamar hat, 1-2 perc.

Ja és ha nem szeretnél rövidebb hajat akkor ne Kallos szőkítőt vegyél hanem minőségi intelligens szőkítőport vagy keratinos szőkítőt. Sokkal jobb.

2015. aug. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Èrtem! :) Ès nagyon szèpen köszönöm a hasznos válaszodat!^^ Illetve..Ha megkèrlek rá, tudnál nekem "intelligens" szőkítőt ajánlani a Kallos helyett? :) Ès egy körülbelüli ár összeget a kèszítmènyhez?
2015. aug. 31. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!