Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lenne néhány kérdésem a...

Lenne néhány kérdésem a ricinusolajról! Tényleg segít a hajnak, szempillának?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy dúsítja a hajat, serkenti a haj növekedését, ill a szempillákkal is ezt teszi. Néhány helyen viszont olyat is láttam, hogy egyeseknek kihullott a haja a ricinusolaj használatától. Hogyan használjam, hogy ne ártson, hanem segítsen? Ha pl éjszakára szempilláimra kenem és félálomban megdörzsölöm a szemem, nem lesz tőle bajom hogy belement?? Légyszi írjátok le, hogy a hajamra hogy rakjam, hajmosás előtt v után, hetente hányszor, és alkalmanként mennyi időre! Nektek mennyi idő alatt segített? Milyen hátrányai vannak? Bármilyen infó jöhet! Köszönöm!

2015. aug. 4. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
kremmanián van egy pár véleményt róla
2015. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!:)

Nem mindenkinél okoz hajhullást, egyszer azt olvastam, hogy a világosabb hajúaknál okoz hullást, viszont ebből nen tudom mennyi igaz:) nekem barna váll főlé érő hajam van, és most növesztem.

Ahogy én használom az olajat: Hajmosás előtt 1ek. ricinuolajat és 1 ek. olivaolajat mikorban langyosra melegítem ( nem kell forróra) és egy hajfestő ecsettel felkenem a hajamra. Amikor felkentem egy zuhanysapi alá teszem a hajam, és azt egy törölközőbe tekerem. A pakolást olyan 2-3 órára hagyom rajta (úgytudom ha túl sokáig haggyuk rajta akkor fog hullani) utána 2 samponozással nekem szépen kijön (ha neked nen akkor legközelebb tegyél bele egy tojássárgáját, de fontos először melegítsd, és aztán rakd bele a tojást, mert nekem rántotta lett belőle...) aztán én hagyom megszáradni, mert nem szeretem a hajszárítót. Amikor megszáradt nagyon szépen csillog és puha is. Nagyon sok babahajam nőtt tőle, és dúsabb is lett. gyorsabban nő tőle a hajam, szóval nekem nagyon bevált, és nem is drága, 300 Ft gyógyszertárban:)

2015. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen részletesen leírtad :) Az én hajam is barna, szóval remélem nem lesz akkor probléma :D
2015. aug. 6. 14:55
 4/4 anonim válasza:
Nagyon szívesen:) ha bármi kérdésed van nyugodtan Írj privátban!:)
2015. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!