Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért fél néhány lány/nő a...

Miért fél néhány lány/nő a gyantázástól, epillálástól, s úgy egyáltalán a szőrtelenítéstől?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,hogy fél tőle valaki?
2015. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Van aki azért nem szőrtelenít, mert nem hódol be a divatnak. Nem akar szőrtüszőgyulladást kapni, vagy hüvelyi fertőzést. A szőr azért nő ott, mert szükség van rá.
2015. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem csak puncira gondoltam.


s lássuk be, nem egy szép látvány a szőrös lábú nő a strandon

2015. júl. 3. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam még olyat aki félt volna ezektől, max nem szeretik, de szerintem az érthető miért... én pl tele leszek szőrbenövésekkel, gyulladásokkal ha szőrtelenítek, elegem van nagyon belőle.
2015. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam szőrös lábú lányt a strandon,sőt sehol sem. Így vagy úgy,de manapság mindenki szőrtelenít.
2015. júl. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ekcémás vagyok. :D de borotvázok. csak néha az is szétszaggatja a bőröm XD
2015. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A gyantázásról videó, nem tűnik félelmetesnek :)

https://www.youtube.com/watch?v=ZnbqmvyLi7E

2015. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!