Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi van ilyenkor? Vágassam...

Mi van ilyenkor? Vágassam inkább le?

Figyelt kérdés

Derèkig èrő fekete hajam van, ami az arcom karakteressège miatt csak kivasalva áll jól, vagy ha olyan, mintha kócos lenne. Ez utóbbi úgy nèz ki, hogy összefogom lófarokba, de a vègèt nem húzom ki, így olyan kontyszerű hurka lesz belőle, amit picit meglazítok, így kócosnak hat. Eddig nem találtam más frizurát, ami jó lenne. Szerintetek elèg ha ezt a kettőt váltogatom, vagy vágassam le egy új frizurára, amit lehet, hogy csak úgy tudnák hordani.

Tanácstalan vagyok, mit csináljak a hajammal.


2015. aug. 6. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha neked jó így ahogy most van akkor hagyd. De mivel feltetted ezt a kérdést gondolom hogy már valami másra vágysz, akkor érdemesebb levágatni, lehet hogy milliószor jobban állna egy rövidebb érdekesebb frizura.
2015. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utólag mindenki megbánja aki levágatja.. hidd el nekem. A rövidebb macerásabb.
2015. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, akarom e. Igazából nincs időm állandóan beállítgatni.
2015. aug. 6. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!