Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel ápoljam a bőröm hogy...

Mivel ápoljam a bőröm hogy kordában tudjam tartani a mitesszereket és a pattanásokat?

Figyelt kérdés
Alapvetően száraz bőröm van de pillanatok alatt el kezd izzadni és zsíros lesz, emiatt rengeteg mitesszerem és pattanásom van és nagyon sok lemosót és "csodaszert" kipróbáltam már de semmi sem használt, ami nagy gondom még hogy nagyon lassan múlnak el a pattanás nyomai pedig sosem nyomkodom agyon az arcom. Mivel javíthatnék az arcomon? Előre is köszönöm 18/L
2015. aug. 7. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a teafaolaj vált be, gyógyszertárban kapható :)
2015. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bioderma Sebium termékcsalád, verhetetlenül jó, nekem csak az vált be, pedig súlyos tízezreket költöttem mindenféle kencére, mire eljutottam ehhez a termékcsaládhoz. Drága, de nekem mindent megér, annyira borzalmasan nézett ki régen a bőröm. Olcsó alternatíva a Cadea Vera gyümölcssavas hámlasztó peelingje, csak a Müllerben kapható, de nagyon jó.
2015. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. aug. 7. 23:32
 4/4 anonim válasza:
Nekem a Dalacin és a Lukácskrém vált be!! :) az első arra jó, hogy úgymond "kihozza" a váladékot velle, a Lukácskrém meg esténként nagyon jól szárít. Ezen kívül kézmosásnál midig megmosom az arcom szappanos vízzel. A szappan garantáltan szárít, nekem sokat segített.☺
2015. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!