Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok olyan frizurát mutatni/...

Tudtok olyan frizurát mutatni/frizuratippet, ami a kb. derékig érő hajamat teljesen "felfogja", hogy a nyakamra se érjen rá, de bukósisak-kompatibilis? :D

Figyelt kérdés

2015. aug. 7. 21:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és az olló, vagy egyéb vágóeszköz nem játszik :D
2015. aug. 7. 21:43
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor csupáljalak meg? :(
2015. aug. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem. Adj értelmes és hasznos választ..
2015. aug. 8. 08:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Magas lófarok, konty
2015. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ezek nem férnek be sisak alá
2015. aug. 10. 10:11
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Akkor lehetetlent kérsz.. Hosszú hajjal mit vársz? Ne haragudj de nem értem..
2015. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Vannak elképzeléseim, csak éppenséggel nem tudom, h kell őket elkészíteni. Fonatok pl. De nyilván azoknak szólt a kérdés, akik tapasztaltak a témában..
2015. aug. 11. 15:27
 8/12 anonim válasza:
Nem tudom milyen sisakra gondolsz...de én cross bukó alà vagy befonom. (Ha oldalra veszed a hajad sima fonàst meg biztosan tudsz az úgy kényelmes) fejtetőre gumizàst nem ajànlom és csatokat sem mert nyomnak. Vagy azt szoktam még hogy nagyon alul gumizom be a hajam. Vagy kiengedve bàr,az nem kényelmes mert nekem folyton becsipi a protektor,összekócolódik nagyon,sàtos-poros lesz Úgyhogy marad a macera. Lovas/biciklis bukóhoz lazàbb lófarok biztosan alkalmazható szerintem. :) nem sokat tudtam segíteni,de ilyen hajas problémàkkal meg kell baràtkozni.(Végső megoldàs hogy ne lógjon ki. Befőttes gumival laza konty lehajtott fejjel veszed fel a bukót és olyan aza legyen a konty,hogy tudjon mozogni/szétterülni) :)
2015. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
sportmotor sisakhoz szólt a kérdés :) segítettél így is, köszönöm :) a sima lófarok nem jött be, mert utána nem tudtam kifésülni a hajam :D meg kipufogó gáz szaga szokott lenni :D ha van időnk, a barátom be szokta fonni nekem :) próbálkoztam a halszálkával is, csak olyan hosszú a hajam, hogy egy bizonyos hossz után nem érem el magamnak :D ha oldalt fonom, akkor meg megtekeredik kicsit. azt is szoktam csinálni, ha tényleg nincs időm, hogy összefogom a tarkómon, és sorba rakok bele gumikat. elég jól is néz ki, meg egyben is marad :) köszönöm a tippeket :)
2015. dec. 5. 19:08
 10/12 anonim válasza:
Igen a szag mindig probléma , biztos furcsa de én szeretem. :D ^.^
2015. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!