Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én vagyok a béna? Miért nem...

Én vagyok a béna? Miért nem vagyok epilátor kompatibilis? Tippek?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy epilátort, de egyszerűen képtelen vagyok vele szőrteleníteni. Hiába húzogatom a lábamon annyit ér mint halottnak a csók. Először azt hittem h az a gond, h nem növesztem meg eléggé a szőrt. Most megnövesztettem rendesen, de semmi, egy két szálat húz ki innen onnan de sokat nem érek vele. Próbáltam már mindenhogy, a szőr növekedésével ellentétesen, egyirányban, oldalra. A gépetmegdöntve, merőlegesen a lábamra, tényleg kb már csak fejenállva nem próbáltam de a lábam szőrös maradt. Mit rontok el? Mit kéne máshogy csinálnom, hogy jó legyen?
2014. okt. 19. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az epilátorral van valami. Nem tudod erősebbre állítani vagy ilyesmi? Használati utasítást kaptál? Elolvastad?
2014. okt. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen mindent alaposan tanulmányoztam, de olyan mintha egyszerűen a szőrszálaim elhajolnának előle. Ez a típus egyébként: [link]
2014. okt. 19. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ha rám hallgatsz inkább maradsz a borotvánál/szőrtelenítő krémnél. Sokkal egyszerűbb.
2014. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni, tartja a mondás. Ha már tartós szőrtelenítést szeretnél, akkor inkább gyantázz.
2014. okt. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem pont ilyenem van és tökéletesen működik. Szerintem ha még tudod vidd vissza, lehet, hogy selejtes. Nézd meg, hogy a csipeszkék jól zárnak-e rajta, mert valószínűleg amiatt nem szedi ki a szőrt.
2014. okt. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy olcsó és nem épp jó fajta epilátor. Vegyél egy jó fajta Braun Silk Epil-t, az kiszed mindenféle szőrt, erőset, gyengét, fél milimétereseket is. Nekem is volt Rowenta meg más olcsó fajta is, Dyras, Philips, de egyik sem csinált semmit a szőrömmel.
2014. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!