Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy borotváljak jól intim...

Hogy borotváljak jól intim területet?

Figyelt kérdés
Szőrnövésével egy irányba, vagy visszafele borotváljam inkább? Az a bajom, hogyha a szőrrel egy irányba borotválom, ott maradnak ilyen apró szőrszálak amik böknek, ha visszafele akkor jó, de akkor még jobban kipattogok tőle.A ki pattogás ellen mit tudok tenni?
2015. aug. 9. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Rendszeresen borotvald magad, hogy a borod hozzaszokjon

2. Csak jo minosegu borotvat hasznalj

3. Borotvalkozasnal nem kell a penget ranyomni, csak a borotva sullyaval borotvalkozz

4. Ne akarj tokeletesen sima lenni (masnap mar ugy is ujra "szuros" leszel)


Nagyjabol ennyi.

2015. aug. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem borotválom, hanem epillálom, igaz fájdalmasabb, amit meg lehet szokni, DE, hosszabb ideig tart - 1 héten elég csak 1-szer megcsinálni, teljesen sima lesz a felület, nem maradnak a végén apró szőrszálak, mikor nől vissza, soha nem szúr és nem is pattogzom ki tőle! :)


Próbáld ki, hátha ez beválik neked! :)


A pattogzás ellen ajánlom, hogy mikor leborotválod, kend le alkohollal, hogy fertőtlenítsd! :)

2015. aug. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Villanyborotvával, kíméli a bőrödet.
2015. aug. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyantáztasd le kozmetikussal. Három hétig nem lesz gondod vele!
2015. aug. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fertőtleníteni kell a bőrt, akkor nem pattog ki. De nem alkohollal ahogy előttem írták, hanem alkoholmentes bőrfertőtlenítővel... nem mindegy. És 4 pengés borotvát használj, pl Wilkinson Titanium.
2015. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Pasikat nem zavarja ha nem tök sima? Én eddig úgy csináltam, hogy visszafele hogy egy szőrszál se maradjon, meg az exem is így szerette, de nekem sokkal macerásabb volt így.

2015. aug. 11. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!