Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S.! Nagyon szúr a...

S. O. S.! Nagyon szúr a punciszőr, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szval idegesitett, amikor a bikinibugyibol neha kilógott egy kicsit a szõröm, de ezt persze csak én láttam.... ezért egy kicsit levágtam, kissebbre, h akkor nem fog kilógni, éshát most ugy szur, h nealig bírok járni :/ nem akarom leborotválni, nem olyan lány vagyok, meg amugyis anyuék ha megtudnák kinyirnának...:0
2015. aug. 9. 16:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ráadásul holnap megyünk többnapos túrára, amit már nem vonhatok vissza :( így járni is alig birok, ugyérzem, mintha minden egyes lépésemnél beleszurnának egy tüt :'(
2015. aug. 9. 16:24
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Az első alkalom mindig ilyen, sokadjára már meg sem fogod érezni. De borotváld le nyugodtan ha neked úgy kényelmes, azért a szüleidnek ebbe nem kellene, hogy beleszólása legyen. Nem leszel tőle semmilyen "olyan" lány, ez nem bűn. Semmivel sem különbözik annál, mintha a hónaljad borotválnád le.
2015. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
NEM kell borotválni, akkor sem, ha ma ez a divat. Akkor nem fog szúrni.
2015. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Énsem szeretném borotválni :( .... de mennyi idõ után mulik el a szurás?
2015. aug. 9. 16:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szúrni fog az 20 év borotválás után is, ha érzékeny a bőröd.


Addig fog szúrni, amíg vissza nem nő.

Ha leborotválod, akkor max. 1-2 napot nyersz és akkor fog rohadtul szúrni és viszketni.

2015. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Talán a legjobb amit tehetsz hogy legyantáztatod.
2015. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Pedig muszáj lesz leborotválni, akkor nem fog szúrni. Alapesetben vagy két napig. Addig pedig egy bőrnyugtató krém és gyulladásgátlásra propoliszoldat segít.

Ha szerencséd van, akkor mozgás közben a szőr úgy kezd majd forgóba nőni, hogy ellapuljon, és nem fog szúrni, és megszokod, ha nincs szerencséd, akkor nem. Ez esetben a végleges lézeres szőrtelenítés segíthet vagy az, hogy nem tulajdonítasz jelentőséget annak, hogy ki bámulja a punciszőrödet.

2015. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

'nem akarom leborotválni, NEM OLYAN LÁNY VAGYOK'


miért, milyen lányok azok, akik borotválják????!!!!!! lool szakadok

2015. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Epiláld le, akkor tökéletes lesz!
2015. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretném teljesen leszõrteleniteni, epilálással fõleg nem.... akkor 2 nap mulva szurna nagyon, az se jobb :( Vasárnap délután óta szúr
2015. aug. 10. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!