Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12 éves lány vagyok, leborotvá...

12 éves lány vagyok, leborotváltam az arcomat, mitől szúr utána?

Figyelt kérdés

3szor borotváltam le az arcomat és azt veszem észre, hogy egyre jobban szúr utána, mit tudnék ezzel kezdeni?

Muszáj voltam borotválni, mert nagy bajszom és pájeszem volt, és az arcom többi részén is volt fekete piheszőr.



2015. júl. 13. 20:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
nem vagy normális a borotvával csak rontottál a helyzeten, miért nem szedted ki szemöldök csipesszel? vagy gyantáztattad volna le. Jó hogy szúr miután leborotváltad majd borostás leszel mint a férfiak.
2015. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz még ennél is durvább arcszőrzetet, akkor hagyd abba a borotválkozást...
2015. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
88%
Létezik végleges szőrtelenítés, keress rá!
2015. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
100%
Nem volt egy jó ötlet
2015. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
88%
A borotválkozástól, csak megerősödik a szőrzet az arcodon. Inkább gyantáztasd, mert 20 évesen úgy fogsz kinézni mint Bud Spencer :D
2015. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

jaaaaajjj, nem kellett volna !!!

sose!


legfeljebb gyanta, de így is erősödik majd a szőröd.... a kis pihék nem zavartak volna senkit, mindenkinek van

2015. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 I.B.T. ***** válasza:
24%
ne borotváld, égesd:D
2015. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy csak a pofimon voltak pihét, a pájesz és a bajusz igazi erős szőr volt,és nagy területen. Csúfoltak miatta. más eszközöm nincs amivel tudnám szőrteleníteni.
2015. júl. 13. 20:22
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
Létezik végleges szőrtelenítés csak szart sem ér. Menj el endokrinológushoz mert tuti pcos-es van. Az arc erős szőrösödése az egyik tünet. A borotválást felejtsd el mert szőrösebb leszel mint egy férfi. En csipeszelni szoktam mert kb 2 nap alatt látványosan nől ha megvárnám hogy le lehessen gyantázni elmehetnék conchita wustnak is... Ja és még egy nagyon fontos! Soha ne szedjél fogamzásgátlót mett csak ront a helyzeten sokat ha abbahagyod a szedését. Ha az orvos azt akarja felírni a problémára menekülj!! 12 éves koromban kezdett szőrösödni az arcom 14 évesen diagnisztizálták a pcos-t és első körben fogamzásgátlót szedtem 8 évig aztan abba hagytam mert utana néztem és óva i tettek tőle. Mára megkopaszodtam es dzrván szőrös az arcom nő létemre... Te ne cseszd el az életed pár pihe miatt inkább kezeltesd
2015. júl. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%

Kedves #6.

Bud Spencer nagyon jól néz ki.

2015. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!