Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha pelyhes volt a combom, és...

Ha pelyhes volt a combom, és legyantáztam, akkor utána már barnább szőr fog visszanőni?

Figyelt kérdés
Barna a szőrzetem, mivel barna hajú vagyok, de a combomat még sosem gyantáztam, így ott még az eredeti szőrzet maradt meg, ami gyenge, és sokkal világosabb, szinte szőke. Most legyantáztam, és mostantól barna szőr fog nőni rajta, vagy ugyanolyan pihés és szőkés?

2015. aug. 12. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiderül nemsokára:D Amúgy a hátulsó részen, belső részen lehet, hogy jóval erősebb lesz a szőr, de korántsem biztos. Nekem a tetején nem nőtt vissza erősebben, a többi részen még nem mertem, mert félek:D
2015. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem barna hajam van, és köszi apu, fekete szőrzetem. >(


A combomon eddig csak borotváltam, de nem lett erősebb, vagy más színű a szőr, inkább ritkább, pl. a combom hátsó részén szinte nincs is már szőr.

2015. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy látom ez embertől függ, hogy erősödik e a gyantától a szőr. Csak remélni tudom, hogy ugyan olyan pihésen fog visszanőni
2015. aug. 12. 23:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Kevesebb fog visszanőni, de valószínűleg barna lesz. Erősödni nem szokott a gyantától.
2015. aug. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!