Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha bajuszgyantánál...

Mit tegyek ha bajuszgyantánál a felső hámréteg is lejött?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk nyaralni, és olyan okos voltam, hogy nekiálltam legyantázni a 'bajuszomat' és frankón ég az egész mert letéptem a felső hámréteget is... Nagyon kellene hogy holnapra ha nem is teljesen rendbejöjjön, de legalább kevésbé feltűnő legyen. Mit tegyek rá? Valami krém, stb.? Mivel tüntessem el, ha holnap indulunk? Tudom, hülye vagyok, az ilyen jellegű hozzászólások nem kellenek:D

2015. aug. 13. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hámosító popsikenöcsöt! (NEM VICC, ez gyorsítja a leggyorsabban a sebgyógyulást!)
2015. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neugranormonn megfelel?
2015. aug. 13. 14:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, az tökéletes. Holnap nagyon finom szemcséjű bőrradírral ledörzsölheted a hámlást, aztán használj fényvédős arckrémet mindenképp.
2015. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!
2015. aug. 13. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Bekenheted még aloeverával is. Egyébként egy nap alatt biztosan nem múlik el,én egy hete gyantaztam a lábamat,és elég sok helyen nekem is olyan lett,mint neked,és sajnos még mindig látszik kissé.
2015. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ó, értem:( És valami alapozót esetleg tehetek rá holnap?
2015. aug. 13. 20:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Használj inkább IPL-t.
2020. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
S szemet becsukni mielőtt gombot nyomsz
2020. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!