Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan, aki büszke a...

Van itt olyan, aki büszke a kopaszságára?

Figyelt kérdés
Egy kis bátorításra lenne szükségem. Sose úgy képzeltem el magam, mint aki kopasz lesz már a huszas éveiben, viszont úgy tűnik nincs más választásom.

2015. aug. 13. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van hajam, de egy kicsit megritkult a fejem tetején, és minden héten egyszer leborotválom. Én nagyon szeretem a kopaszságot. Nem is akarom többé, hogy megnőjön a hajam. Ettől függetlenül, mindenki elfogadja, ha mindig kopasz vagyok. Nem gondolkoztál más megoldáson, esetleg a hajbeültetésen? Így akkor nem kellene a húszas éveidben kopaszon lenned egész életedben. Ha viszont nem tudod ezt az eljárást vállalni, akkor sem lenne ciki, ha kopasz lennél. Egészen biztos lehetsz abban, hogy senki sem fog azon fennakadni, hogy te kopasz vagy.
2015. aug. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fontos a jó kisugárzás!! Ha te elfogadod azt, hogy kopaszodsz és büszkén vállalod az kihat a környezetedre.

Engem őszintén szólva nem zavar a kopaszodás, már megelőztem a problémát hogy egy éve kopaszra nyírom és kényelmesebb, praktikusabb, nem utolsó sorban jobban áll mint amikor nem kopadszodtam és volt hajam :DDDDDD

Sokan mondják, hogy majd harmincas éveimre tökre olyan leszek mint Stathan (jó mondjuk én szálkásabb vagyok/leszek :D)

lehet nálad is hasonló a helyzet

A hajbeültetés és a kenceficék nem olyan hatásosak, főleg ha örökletes a hajhullás.

Nézd pozitívan, spórolsz a samponon :D

Vágj bele bátran.

2015. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zora242 ***** válasza:
Ha fiatal vagy és ez téged zavar, akkor később is fog, hacsak nem kezded borotválni ami azért nem mindenkinek áll jól. Nem beszélve arról hogy a hajnak élettani funkció is vannak, nem egy felesleges divat kellékről van szó. A hajátültetés biztos megoldás, az egyéb normális szerek pedig lassítani olykor meg is tudják állítani a folyamatot. A lényeg hogy ha a haj mellett döntesz akkor mielőbb keress fel egy magánklinikát, és fontos hogy nem hajgyógyászt
2015. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy jelenleg milyen mértékű a hajvesztés, illetve, hogy mi okozza.

Általában a hajjal rendelkező embereket barátságosabbnak gondolják, míg a kopasz fej félelmet kelt. Tudom, hogy ez csúnya sztereotípia, de az emberekben kimondatlanul is benne van.

Ha olyan nagy mértékű a hajvesztés, hogy már nem lehet beavatkozni, akkor egy jó minőségű emberi haj (tehát nem műanyag) parókát érdemes beszerezni. Férfi parókákból nincs is nagy választék, ráadásul, ha valaki európai hajat akar, akkor egy olyan kb. 100 ezer Ft körüli összeggel kell számolnia. Megfelelő karbantartással olyan 2-3 évig biztosan kitart. Sajnos ez egy ilyen dolog.

Ami szörnyű az egészben, hogy egyre több 20as éveiben járó fiatal férfinál ez a helyzet.

2015. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én arra vagyok büszke hogy le mertem nyírni, mert paráztam tőle.
2020. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!