Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ebben a nagy melegben...

Lányok, ebben a nagy melegben tényleg elsőszámú hogy a hajunk copfban legyen?

Figyelt kérdés

Minden barátnőm copfban hordja a haját, és folyton panaszkodnak hogy le kelle vágatni a hajukat mert nagyon melegük van tőle. Én meg alig várom hogy nőjön már végre valamit a hajam.

Egyébként most mellig ér a hajam, sosem szoktam copfolni


Csak arra vagyok kíváncsi hogy tényleg ennyire melegít a hajatok?



2015. aug. 13. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
70-80 cm és igen, rendszeresen leizzad tőle a hátam, de ez van, nekem nem áll jól a copf. Mondjuk én nem is panaszkodom miatta, de akik teszik, miért nem vágatják le a hajukat egyszerűen? Aki nem tudja elviselni a hosszú hajjal járó gondokat, annak nem való olyan frizura, ennyi.
2015. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg ennyire melegít. Én pl télen szeretnék hosszú hajat, nem vágatom le.


Mert ezek nem frizurák, ugye?

[link]

2015. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én soha nem szoktam az egész hajamat összefogni, pedig jól áll nekem. De én nem igazán szeretem úgy hordani akármilyen meleg is van. Én vagy kiengedve hordom az egészet vagy pedig kiengedve van és csak fent egy kevés hajamat copfolom fel.

Esetleg néha copfolom fel az egészet amikor itthon takarítok és meleg is van.

2015. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fenékközépig ér, de én kiengedve hordom, nem szeretem összefogni
2015. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Hát én ki nem állhatom, mikor melegben beizzad tőle a nyakam is, aztán tapad rám a hajam. Baromi kellemetlen és valami eszméletlenül gusztustalan is szerintem. Aztán moshatnám állandóan. :D Persze ez tényleg csak az ilyen kánikulában, tűző napokon igaz. Csak emiatt még nem vágatnám le,az év többi részében nincs vele bajom, bár amúgy is sokszor tűzöm fel, csak leengedve elég unalmas lenne. Felkötve meg befonva is ugyanúgy hosszú, nem csak leengedve szép. :D
2015. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

Persze, hogy melegít. Hála, nem vagyok olyan komplexusos, hogy még itthon is lógassam.


De nekem alapból mindig megvan valahogy csinálva, nem igénytelen.

2015. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok és gondolom miért pontoztak le... Rendszeresen fürdök, mosom a hajam, köszönöm szépen, szoktam tisztálkodni. Az meg nem tudom mióta igénytelenség, ha valaki kibontva hordja. Miért fáj bárkinek is, ha komplexusom van, ha nincs - nekem ez áll jól és így szeretem hordani, kész. Az meg tökre nem érdekel, hogy unalmas-e, nem vagyok se fodrász, se modell, és az enyémen kívül más véleménye nem sokat foglalkoztat. Én hajam, azt csinálok vele, amit akarok. Csak ennyit szerettem volna hozzátenni...
2015. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!