Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sos! Viszkető fejbőr, mit...

Sos! Viszkető fejbőr, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Eddig h&s sampont használtam kb.1-2 hónapig,aztán volt hogy a hajmosás első vagy második napján viszkedett a fejbőrőm. Voltunk orvosnál,azt mondta irritáció,piros foltok és pattanások voltak a fejemen. Nagyon viszkedett. Ajánlotta a neutrogena t gel sampont,de semmit nem használt... Most a sebamed urea akut 5% sampont használom 2-3 hete de ez se használ sokat. A fejbőrőm már egészségesnek tűnik ,egyedül korpa van egy pici de még mindig nagyon viszket..:(

Volt már valakinek ilyen? Mit csináljak? 14/l



2015. aug. 13. 23:12
 1/5 HannaJackson válasza:
Jpróbálj meg keresni olyan sampont ami csak természetes anyagokból:) én ajánlom a Dr organic levendulás samponját
2015. aug. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet :)
2015. aug. 14. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Keressél fel néhány herbáira szaküzletet, melyekben bőven tudsz választani növény eredetű többféle hajsamponokból, sőt még ott segítenek is kiválasztani, ami a legjobb lenne a fejbőrödre.
2015. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ugyan ez volt nalam is igy kezdodott,eczemaval megkoronazva folytatodott. Kinlodtam, mar a szteroidos kremeken is tul voltam, de vegul egy kedves idos bőrgyógyász orvos ajanlotta a szappannal hajmosast es utana ecetes oblitest. Na azota viszlat borproblemak! Kesobb a szappant levalottam szodabikarbonara. Az hozott teljes javulast. Persze a kulso kezeles alapvetoen nem er semmit ha belulrol nem kezeled a problemaidat, en mellette gluten es tej mentes dietat tartottam. A tunet az mindig a test veszjelzese hogy vmi nagyon nincs rendben belul, es nem feltetlenul az a celja hogy megorjitse es tonkretegye a gazdajat mind ahogy ezt gyakran erezzuk. Hanem hogy felhivja a figyelmet hogy vmit rosszul csinalsz es valtoztass ha nem akarsz betegsegbol betegsegbe esni. Mert ha egyszer elindul az ordogi kor... szerintem folosleges csoda tablettakkal meg kremekkel probalkozni. Mindenkiben megvan a csoda, a test ugyanis minden pillanatban arra torekszik hogy az egyensúlyt visszaallitsa(pl tunetek formajaban kidobja ami nem kell) csak toled fugg hogy hogyallsz hozza, es hogyan segited. En erosen urtikarias voltam, sok orvosnal megfordultam, egyik sem tudta megmondani mi a bajom. Autoimmunnak diagnosztozaltak, ma mar semmi bajom. Minden problemam megszunt. Ezzel nem akarlak megijeszteni, nalad lehet egy sima allergias reakció az osszevokre. Csak tanulsagnak.
2015. aug. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én a nice hair sampont használom és reggel-este bekenem a fejbőrömet Sentiree-vel.azóta nincs viszketésem!
2016. febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!