Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Állandóan viszkető fejbőr?

Állandóan viszkető fejbőr?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs mi okozhatja.Először valami sampon, balzsam allergiára gondoltunk és egy ideig csak biosamponnal mostam hajat.

De mostmár nem tudom hányadik hete tart a fejemen ez a szűnni nem akaró viszketés.

Az arcomon pattanások jelentek meg, pedig általában elkerülnek,de most kiütésszerűen jöttek ki rajtam. A ciki az, h holnap megyek fodrászhoz..


2015. júl. 16. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hámlik is a fejbőröd, azaz van korpa-szerű cucc is? Ki is vörösödik? A hajad alapvetően zsíros? Ha nem zsíros különösebben, de korpás és viszket, akkor ez száraz korpa, ha zsíros is, akkor zsíros korpa. A Biodermának van nagyon jó samponja erre, drága, de nagyon sokáig elég. A párom zsíros korpára használja, neki vörös volt a fejbőre, hámlott és viszketett, a Bioderma Nodés DS+ sampon teljesen elmulasztotta.
2015. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Alapvetően száraz, göndör hajam van és korpásodást nem vettem még észre.

Köszi, majd utánanézek

2015. júl. 16. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Hetek óta viszketsz és még nem mentél el orvoshoz? Akkor fodrász helyett először is oda menj...
2015. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a Sentiree reggel-esti használata megszüntette a viszketést
2016. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!