Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke haj után fekete?

Szőke haj után fekete?

Figyelt kérdés
Nemrég szőkés-szürke hajam volt, az sem az eredeti hajszínem. Most be lett festve a hajam feketére, kékes árnyalattal és én úgy látom, hogy olyan mintha ledobná a feketét a hajam, de inkább a kéket, mert megy ki belőle a kékes árnyalat, pedig pont ez lenne a lényege. Szerintetek miért tűnik olyannak?

2015. aug. 17. 04:29
 1/3 A kérdező kommentje:

Habár lehet, hogy a fényviszonyok miatt nem látszik annyira, mert mind a 3 napon más idő volt(az 1. nap sütött a nap rendesen, a 2. nap esett az eső, a 3. nap eső után 1 kicsit sütött a nap.

Viszont mikor mostam a hajam, akkor eléggé be is fogta a vizet, ilyen pirosaskékesszürkés volt(ezigen:D).

Itt 1 kép:

[link]

2015. aug. 17. 15:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetes hogy a szőkített haj ledobja a festéket, mivel nincs amin megmaradjon. Újra kellett volna pigmentálni a hajad festés előtt. A kék szín pedig egyik festékben sem tartós, az mindig kopik, tartós kék nem létezik.
2015. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Viszont nem hiszem, hogy 1-2 nap alatt ledobná a kéket.

Az újrapigmentálást a fodrász nem is mondta, én pedig nem igazán értek ehhez. Ha mondjuk kékes hamvasítót használnék, akkor kapnék hasonló árnyalatot? Vagy van kék hamvasító?

2015. aug. 17. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!