Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám tartósan és...

Hogyan tudnám tartósan és véglegesen eltüntetni a rettenetesen feketés lilás karikáimat a szemem alól?

Figyelt kérdés

Egy ideig szemüveges voltam,ezért nem tűnt fel,meg nem is nagyon sminkeltem magam,viszont amióta gimis lettem és kontaktlencsés vagyok előtérbe kerültek. Igaz,hogy keveset alszok és sokat telefonozok meg egy időben kevés vizet ittam,azonban mostmár rendesen napi 2-3 liter iszok és próbálok rendesen aludni. De semmi. Gondoltam majd nyáron,ilyen módon kikúrálom magam,mert amúgy ez az egyetlen szembetűnő szépséghibám (viszont ez nagyon!!!). Az már biztos,hogy semmilyen korrektor nem használ,mert egyszerűen csak maszkhatása lesz,plusz nem halványít semmit,kb mintha fel se kentem volna. Valószínű,hogy a genetika áll e mögött,azonban egyik szülőmnek sincs ilyen durva karikája,inkább az az alig látszó fajta.

Bármilyen megoldás jó,ami örökre (vagy legalább is jó hosszú időre) megszabadít ezektől a nyavajásoktól! Előre is köszönöm:)

17L



2015. aug. 11. 20:24
 1/4 anonim válasza:
100%
Catrice camouflage tégelyes korrektort próbáltad mar? Ugyanez a bajom es rajtam ez segített, mas korrektorok nekem se jottek be de ez igen probald ki
2015. aug. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D ez vicces mert azt használom,bár tény gogy a világ legfantasztikusabb korrektora,de még ez sem segít teljesen,max kissé halványabbak lesznek. De azért köszi :)
2015. aug. 12. 12:32
 3/4 anonim válasza:
hát akkor nem tudtam segíteni bocsi:D esetleg nézz házi arcpakolásokat, vagy kozmetikus biztos tudna segíteni
2015. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A fiziológiás nátriumpótlás megoldja a problémát.

Nézd meg Tejfalussy András cikkeit.


Hiányos nátriumpótlás esetén nő a vér viszkozitása(romlik a keringés) és kialakulnak a karikák.

2016. febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!