Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyűrű göndör haj ápolása?

Gyűrű göndör haj ápolása?

Figyelt kérdés

Középhosszú,ha kihúzok egy tincset akkor a derekamig érő, természetes gyűrű göndör hajam van.Tudnátok benne segíteni hogy,hogy ápoljam?Milyen termékeket használjak ami kifejezetten erre a hajtípusra való?Illetve Miskolcon tudnátok ajánlani fodrászt aki ért a göndör hajhoz?

Köszönöm a válaszokat!


2015. aug. 17. 19:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj,kihagytam,hogy miket használok Kallos hajsampon+balzsam.ÉS a Rossmannba lehet venni vaddisznó szőr kefét(a legnagyobb) azt használom,mikor hajmosás után fésülködök.Nekem legalábbis a fésű nem jött annyira be,de viszont rengeteg hajam kijön,és kicsit elvan töredezve.
2015. aug. 17. 19:26
 2/4 anonim válasza:
Szia:) en AUSSIE termekeket hasznalok ra:) eddig mindegyik nagyon jo!nagyon orulok h rajuk talaltam:)
2015. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia!És az igaz,hogy a göndör hajúaknak azt a tárcsás (vagy nem tudom pontosan mi a neve) hajszárítót kéne használnia?Akkor hogy állna a hajam?Nem ilyen oroszlános lenne?
2015. aug. 17. 19:48
 4/4 anonim válasza:
Hat...megmondom oszinten h en nem nagyon szeretem ugy,mert jobban szaritja a hajamat...mostmar teljesen nem szaritom a hajamat es meg is koszoni:) nekem kicsit ugy oroszlanos lett:D
2015. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!