Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét szőke hajfestéktől...

Sötét szőke hajfestéktől fekete lett a hajam. Más is járt így?

Figyelt kérdés

Évekig feketére festettem a hajam,aztán meguntam és február március körül leszívattam. Vöröses szőkés répa hajam lett,de legalább nem fekete ez volt a cél. 2-3 hónapig nem is festettem be,pihentettem.Aztán vettem egy világosbarna hajfestéket,rákentem,és nagyon sötétbarna lett...szerencsére mivel szívva volt le is dobta pár mosás után.Kb. 1 hónappal később vettem sötét szőke festéket attól meg vöröses fényű fekete lett (10 percet volt a hajamon aztán lemostam mert láttam hogy sötétedik.) Tegnap pedig rákentem egy egy lépésben világosító és festő nugát barnát,hát a töve konkrétan vörös lett a többit is kicsit megszívta az meg sötét vöröses barnás.

1-2 hét múlva megint rámegyek syoss kivilágosítóval,de utána mit kenjek rá? Ha a sötét szőke fekete lett akkor a közép szőke se lenne sokkal világosabb nem? De utána meg már a világos szőke és társai jönnek... Az eredeti színem szeretném visszakapni,az én szememmel világosbarna de ezek után elbizonytalanodtam lehet hogy platina szőke csak eddig tévedésben éltem? :D:D

Ugyanilyen mint a felső rész:

[link]


Tapasztalatok,tanácsok jöhetnek :D



2015. aug. 18. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajradir.
2015. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen le lesz szívva az odáig oké, de utána mit kenjek rá hogy olyan legyen mint a képen és ne fekete/sötétbarna? :)
2015. aug. 18. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a gond hogy kened rá ezeket a bolti dobozos vacakokat ami csak festetlen hajon lesz olyan mint a dobozon. Festett hajon meg bármi lehet belőle. Menj el egy fodrászkellékesbe ahol jó esetben az eladó majd tud segíteni hogy milyen festéket vegyél, milyen árnyalatot keverj ki hogy azt a színt kapd amit szeretnél, vigyél képet is, úgy a biztos.
2015. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A helyedben egy jó fodrászra bíznám. Nekem vöröses fekete volt, az lett otthon világosítva, a végeredmény szőke-vörös-barna keverék lett. Elegem lett, elmentem fodrászhoz, majdnem elsírtam magam örömömben, mikor megláttam az eredményt. 2-3 hónapal később megint elmetem, mert kezdte kicsit ledobni a festéket, meg már látszódott az enyhe eltérés az eredeti meg a festett között (eredetileg középszőke). Másodikra olyan jól megcsinálta, hogy a lenövés is alig volt látható, így kivártam, míg teljesen lenőtt, azóta nem is festem.
2016. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!