Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Titeket zavar, ha a...

Lányok! Titeket zavar, ha a barátotoknak vagy kiszemelteteknek szőrős a háta? Nem az egész, hanem a váll környékén. Izgató vagy nem tetszik kategória?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 15:18
 1/3 anonim válasza:
Engem eléggé zavarna , persze lehet egy kis szőr rajta de izleses határokon belül.
2015. aug. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a szőrös.
2015. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már elvileg a barátom, akkor valószínűleg a hátszőre sem riasztott el tőle. Ha még nem az, akkor bizonyos mérték felett zavaró lehet, de nem feltétlenül kizáróok.

Az elméleten túl, a valóságban pedig az aktuális pasimnak, akivel amúgy már többedik éves kapcsolatban vagyok, pár erősebb, hosszabb szál van a válla és lapockája környékén, a többi olyan szőke pihe, mint nekem, szinte fel sem tűnik. Ebben a mértékben százas, hogy nem zavar (bár néha a vállán kitépkedem, de nem azért mert zavar, ez rossz szokás nálam, mint a patti nyomkodás, olyankor leállít, én meg bocsánatkérően legörbítem a számat). A többieknél nem figyeltem, bocs, valahogy ez a "mit nézek meg egy pasin/mi zavar egy pasiban" lista végén kullog, bocsi. Kb. csak akkor figyelek fel rá, ha az illető nagyon szőrös, vagy nagyon szoros a kapcsolat, mert akkor még a kilábujja körme állását is megfigyelem az illetőnek :D A pasim ezt folyton magára is veszi, hogy megint az orrszőrét/szemráncait/műfogait vizslatom, vagy bámulom evés közben is, és séta közben, és rácsapok a fenekére, vagy megpaskolom a hasát (kb. 5-6kg plusz van rajta), és ezért folyton el kell mondanom neki, hogy ha kinyomok egy ragyát a homlokán, az nem jelent semmit, nekem ő úgy gyönyörű, ahogy van. Szeretem, mert gyönyörű, és gyönyörű, mert szeretem. Ennyi. Ha vmi a másikon kizáróok, nem léünk vele kapcsolatba, ha meg igazán szeretjük, akkor meg semmi, vagy csak nagyon kevés dolog lehet kizáróok. A szőr meg aztán főleg nem.

2015. nov. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!